Praca Kasjer Białystok, oferty pracy

Znaleźć oferty pracy: 175
Jeronimo Martins Polska S.A., Białystok — pracawita.pl: 2 tygodnie temu
Pełny wymiar
Dynamicznie rozwijająca się firma handlowa z branży budowlanej w Zabłudowie zatrudni dyspozycyjnego sprzedawcę-handlowca z umiejętnością nawiązywania kontaktów handlowych, ze znajomością branży budowlanej, obsługi komputera i programów biuro-handlowych. Oferujemy na atrakcyjnych warunkach stałą… Pełny opis
KARBON STANISŁAW DRĄGOWSKI, Białystok — lento.pl: 8 godzin temu
Do sklepu Delikatesy Centrum poszukujemy osób do pracy na stanowisko: SPRZEDAWCA STOISKA MIĘSO-WĘDLINY Na czym polega praca? - obsługa klienta przy ladzie wędliniarsko-mięsnej - kontrola ułożenia towarów na ladzie - dbałość o zapewnienie świeżości , zachowanie norm przechowywania produktów Co… Pełny opis
Delikatesy Centrum, Białystok — lento.pl: 7 godzin temu
Martes Sport, Białystok — pracawita.pl: 2 tygodnie temu
Jobman Group, Białystok — pracawita.pl: 2 tygodnie temu
Arhelan to w 100% polska, dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów spożywczych. Działamy od ponad 25 lat w województwie podlaskim oraz warmińsko-mazurskim. W 67 marketach pracuje 1200 pracowników. Jesteśmy solidnym i społecznie odpowiedzialnym pracodawcą. Naszym pracownikom oferujemy: - stabilne… Pełny opis
Arhelan spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., Białystok — pl.next-jobs24.com: 2 tygodnie temu
Opis stanowiska: -Sprzedaż olei i smarów przemysłowych -Obsługa i pozyskiwanie klientów Oczekujemy: -Chęci i umiejętności nawiązania kontaktu z klientem -Doświadczenie w pracy w handlu – mile widziane CV prosimy wysyłać na adres: @ Pełny opis
AMT, Białystok — lento.pl: 8 godzin temu