Praca Business intelligence developer, oferty pracy

Znaleźć oferty pracy: 30
CBRE CORPORATE OUTSOURCING Sp. z o. o., Warszawa — pracawita.pl: 3 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT. For our Client - global consulting company, which hire over 40 000 employees, we are looking for Business… Pełny opis
TeamQuest, Warszawa — pl.next-jobs24.com: 7 godzin temu
Opis stanowiska: Twoja przyszła Firma / Your future Company For global Client company who specializes in real estate market - we are looking for IT Consultant/ Business Intelligence Developer (Microsoft) We are looking forward to meeting Candidates who have: Minimum 3 years of work experience… Pełny opis
Devire, Polska — pl.next-jobs24.com: 7 godzin temu
Luxoft Poland, Wrocław — pracawita.pl: 2 tygodnie temu