Praca Pracownik Produkcji Brzeg Dolny, oferty pracy

Znaleźć oferty pracy: 115
LeasingTeam Group, Brzeg Dolny — pracawita.pl: 5 dni temu
Trenkwalder, Brzeg Dolny — pracawita.pl: 5 dni temu
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, producenta elastycznej pianki poliuretanowej działającego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, poszukujemy… Pełny opis
KS Service, Brzeg Dolny — pl.next-jobs24.com: 5 dni temu
Obowiązki: sortowanie, składanie, pranie i naprawa odzieży roboczej, obsługa komputera. Wymagania: dokładność, zdolności manualne, gotowość do podjęcia pracy dwuzmianowej (6-14, 14-22), od poniedziałku do piątku, mile widziana podstawowa umiejętność szycia na maszynie, wyrobiona książeczka sanepid… Pełny opis
Trenkwalder, Brzeg Dolny — www.wroclawiak.pl: 2 tygodnie temu
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI miejsce pracy: Zwickau,… Pełny opis
Walter-Fach-Kraft Personal, Brzeg Dolny — pl.next-jobs24.com: 5 dni temu