Praca Kierowca - magazynier Świdnica, oferty pracy

Znaleźć oferty pracy: 214
Adecco Poland, Świdnica — pracawita.pl: 5 dni temu
Zadania: prace magazynowe przygotowywanie zamówień do wysyłki załadunek/rozładunek Wymagania: umiejętność obsługi komputera umiejętność pracy zespołowej wysoka motywacja do pracy doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane chęć nawiązania długotrwałych relacji Oferujemy: umowę o pracę na… Pełny opis
Adecco Poland, Świdnica — www.wroclawiak.pl: 2 tygodnie temu
Adecco Poland, Świdnica — pracawita.pl: 2 tygodnie temu
Aktualnie dla naszego klienta w ŚWIDNICY poszukujemy kandydata na stanowisko: Magazynier Numer referencyjny: MAG/SWI/05/18 - Świdnica Zadania: - prace magazynowe - przygotowywanie zamówień do wysyłki - załadunek/rozładunek Wymagania: - umiejętność pracy zespołowej - wysoka motywacja do… Pełny opis
Adecco Poland, Świdnica — pl.next-jobs24.com: 1 tydzień temu
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016… Pełny opis
Adecco Poland, Świdnica — pl.next-jobs24.com: 2 godziny temu