Praca Spawacz Lublin, oferty pracy

Znaleźć oferty pracy: 327
Projekt
FIRMA ZATRUDNI SPAWACZY DO SPAWANIA ELEKTRODĄ Pełny opis
P.W. ALPINA, Lublin — lento.pl: 16 godzin temu
Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na… Pełny opis
IN TEMPORIS POLSKA BIURO LUBLIN, Lublin — www.praca-tymczasowa.pl: wczoraj
In Temporis Polska Biuro Lublin, Lublin — pracawita.pl: 2 dni temu
Dlaczego ABC Work: Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912 Jesteśmy już 5 lat na rynku Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami Pomogliśmy już… Pełny opis
Lublin — www.kaliszak.pl: 21 godzin temu
Pełny wymiar
Przyjmę spawaczy w branży motoryzacyjnej. Proszę o przysyłanie CV. Kontakt telefoniczny wyłącznie w godzinach 8:00-15:00. Pełny opis
fabryka FS, Lublin — lento.pl: 16 godzin temu
ZATRUDNIE SPAWACZY Z CERTYFIKATEM TIG NA UMOWE BEZPOSREDNIO Z PRACODAWCA WE FRANCJI Pełny opis
FIRMA, Lublin — lento.pl: 16 godzin temu
OPIS STANOWISKA: - spawanie elementów metalowych metodą MIG/MAG, - spawanie blach, - samodzielne ustawianie parametrów spawania, WYMAGANIA: - aktualne… Pełny opis
I.O.S., Lublin — lento.pl: 16 godzin temu