Praca Kultura / Sztuka Piaseczno

Znaleźć oferty pracy: 340
LeasingTeam Group, Piaseczno — pracawita.pl: 2 tygodnie temu
Pełny wymiar
Balans Poland Sp. z o.o. (nr cert. 5177) poszukuje dla jednego ze swoich klientów kandydatów do pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego Idealnym kandydatem/idealną kandydatką na to stanowisko będzie osoba posiadająca doświadczenie na analogicznym stanowisku pracy, sumienna, chcąca podjąć… Pełny opis
Balans Poland, Piaseczno — lento.pl: 15 godzin temu
Zakres obowiązków: - obsługa wózków widłowych przy linii produkcyjnej/na magazynie - praca ze skanerem Wymagania: - chęć do pracy - uprawnienia na wózki widłowe Oferta: - 3344,00 zł miesięcznie brutto - bezpłatny transport - umowa o pracę tymczasową Pełny opis
LT Group, Piaseczno — lento.pl: 15 godzin temu
Automotive Assembly Systems, Piaseczno — pracawita.pl: 3 dni temu
Projekt
Firma Golden Serwis rej. 6644 poszukuje mężczyzn do pracy w markecie budowlanym w Piasecznie. Praca w godzinach 7-15, od 12 do 16 sierpnia. Wynagrodzenie 10 zł netto/h (pełny ZUS). Płatność gotówką po wykonaniu zlecenia. Praca od zaraz. Zapraszamy do kontaktu. Pełny opis
Golden Serwis, Piaseczno — lento.pl: 15 godzin temu
- obsługa wózków widłowych przy linii produkcyjnej/na magazynie - praca ze skanerem - chęć do pracy - uprawnienia na wózki widłowe - 3344,00 zł miesięcznie brutto - bezpłatny transport - umowa o pracę tymczasową Pełny opis
LEASINGTEAM, Piaseczno — lento.pl: 15 godzin temu