Praca Konsultant Piaseczno, oferty pracy

Znaleźć oferty pracy: 23
Adecco Poland, Piaseczno — pracawita.pl: 2 tygodnie temu
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja, Piaseczno — pracawita.pl: 2 godziny temu
Pełny wymiar
Opis stanowiska: • aktywne, telefoniczne pozyskiwanie klientów z obszaru B2B, • budowanie trwałych relacji z klientami B2B • negocjowanie umów i warunków handlowych, • tworzenie prezentacji i ofert sprzedażowych. Wymagania: • doskonała organizacja pracy własnej, • gotowość do wykonywania ( w… Pełny opis
homlando.com, Piaseczno — lento.pl: 17 godzin temu
Projekt
Jeżeli: - Nie boisz się telefonicznego kontaktu z Klientem. - Chcesz rozwinąć Twoje umiejętności w kontakcie z Klientem. - Jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku. - Jesteś nastawiony/a na realizację założonych celów. To szukamy właśnie Ciebie! Zadanie: Informowanie szkół o… Pełny opis
D&L Contact Center, Piaseczno — lento.pl: 17 godzin temu
Miejsce pracy: Piaseczno ul. Puławska Kontakt telefoniczny z klientem biznesowym lub indywidualnym w celu umówienia spotkania. Oferujemy: • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe 14-16 zł/h (umowa zlecenie ) • system premiowy oraz konkursy; • elastyczne grafik pracy w godz. 8:00 ­-18:00; •… Pełny opis
Level Work, Piaseczno — lento.pl: 18 godzin temu