Praca Operator Piaseczno, oferty pracy

Znaleźć oferty pracy: 344
LeasingTeam Group, Piaseczno — pracawita.pl: 2 tygodnie temu
LeasingTeam Group, Piaseczno — pracawita.pl: 2 dni temu
LeasingTeam Group, Piaseczno — pracawita.pl: 1 tydzień temu
Projekt
Firma Alter-Ego poszukuje dla swojego Klienta pracowników na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Miejsce pracy: Piaseczno Opis stanowiska: • obsługa wózka widłowego, • obsługa skanera, • prace związane z obsługą magazynu, Oczekiwania: • uprawnienia na wózki widłowe, • gotowość do… Pełny opis
Alter-Ego sp. zo.o., Piaseczno — lento.pl: 10 godzin temu
LeasingTeam Group, Piaseczno — pracawita.pl: 6 dni temu
Zakres obowiązków: - obsługa wózków widłowych przy linii produkcyjnej/na magazynie - praca ze skanerem Wymagania: - chęć do pracy - uprawnienia na wózki widłowe Oferta: - 3344,00 zł miesięcznie brutto - bezpłatny transport - umowa o pracę tymczasową Pełny opis
LT Group, Piaseczno — lento.pl: wczoraj
LeasingTeam Group, Piaseczno — pracawita.pl: 5 dni temu