Praca Brukarz Poznań, oferty pracy

Znaleźć oferty pracy: 193
Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i… Pełny opis
Energopol-Szczecin S.A., Poznań — www.poznaniak.pl: 5 dni temu
Praca w Niemczech od zaraz. Wymagane doświadczenie+ komunikatywna znajomość j. niemieckiego. Stawki godzinowe 12 euro na rękę+ bezpłatne zakwaterowanie+ ubezpieczenie+ możliwość dłuższej współpracy. Zainteresowane osoby prosimy o kontaktlublub Pełny opis
Poznań — www.toruniak.pl: 2 tygodnie temu
Energopol-Szczecin S.A., Poznań — pracawita.pl: 2 dni temu
Projekt
Opis stanowiska: Samodzielny brukarz, potrafiący przygotować podłożę, ustawić krawężniki, wykonać plant. OFERUJEMY: • umowę zlecenie • atrakcyjne wynagrodzenie 18 zł netto • legalizacja pobytu i pracy dla obcokrajowców • pracę od zaraz • praca 5-6 dni w tygodniu • darmowe zakwaterowanie… Pełny opis
fallwork, Poznań — lento.pl: 9 godzin temu
FALLWORK SP Z O.O., Poznań — pracawita.pl: 2 tygodnie temu