Praca Pielęgnacja / Sport Chorzów

Znaleźć oferty pracy: 3
Projekt
Poszukujemy trenerów/szkoleniowców/instruktorów praktycznej nauki zawodu/specjalistów z wielu dziedzin oraz z terenu całego województwa śląskiego. Oferujemy pracę dodatkową na podstawie umowy – zlecenia/ umowy współpracy między firmami - na terenie wielu lokalizacji całego województwa, zarówno w… Pełny opis
ATUT Strefa Rozwoju Chorzów, Chorzów — lento.pl: 9 godzin temu
Pełny wymiar
Obowiązki: - Spawanie metodą MAG 135, - działanie zgodnie z rysunkami technicznymi oraz procedurami, - wstępna kontrola jakości. Wymagania: - uprawnienia spawalnicze ponadpodstawowe MAG 135 (aluminium/stal nierdzewna), - doświadczenie na podobnym stanowisku. Pracodawca oferuje: - umowa o… Pełny opis
ARCHE-Consulting Sp. z o.o. Sp. k., Chorzów — lento.pl: 3 dni temu
Przyjmę osobę z własną DG lub na innych warunkach do pracy w charakterze manicurzystki ,która lubi swój zawód,chce się dokształcać,lubi pracę w zespole. Proszę o kontakt telefoniczny Pełny opis
Chorzów — www.katowiczak.pl: 2 tygodnie temu