Praca Sprzedawca-ekspedientka Zawiercie, oferty pracy

Znaleźć oferty pracy: 19
Jeronimo Martins Polska S.A., Zawiercie — pracawita.pl: 4 dni temu
Pełny wymiar
Zatrudnię ekspedientkę do sklepu spożywczo-warzywnego w centrum Zawiercia. Praca od poniedziałku do soboty. Oferujemy umowę o pracę. Wymagania: chęć do pracy i doświadczenie, ewentualnie gotowość do przyuczenia. Mile widziane również emerytki/rencistki z doświadczeniem w handlu. Prosimy o kontakt… Pełny opis
Sklep spożywczo-warzywny, Zawiercie — lento.pl: 18 godzin temu
Polubisz swoją pracę w PEPCO, ponieważ gwarantujemy Ci: umowę o pracę korzystne wynagrodzenie na czas premia za sprzedaż rabat pracowniczy do 25% godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiem możliwość rozwoju i awansu wsparcie przyjaznego zespołu Do Twoich obowiązków należeć będzie: profesjonalna… Pełny opis
Pepco, Zawiercie — www.katowiczak.pl: 5 godzin temu
Zadania: - Obsługa klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie - obsługa stoiska mięsnego; - Obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych; - Uzupełnianie towaru i dbanie o porządek; - Dbanie o dobry wizerunek firmy. Oczekiwania: - Dyspozycyjność; - Książeczka… Pełny opis
LeasingTeam, Zawiercie — lento.pl: 18 godzin temu