Praca Kultura / Sztuka Końskie

Znaleźć oferty pracy: 6
Pełny wymiar
Zadania: Układanie materiałów na palety i transport przy pomocy wózka widłowego. Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, Wynagrodzenie składające się z podstawy i dodatków, Praca w firmie o stabilnej sytuacji na rynku. Praca w zgranym zespole. Nasze… Pełny opis
Adecco Poland, Końskie — lento.pl: 23 godziny temu
Projekt
Zlecę ocieplenie domu w łodzi tak jak na zdjęciach zapewniam materiały i rusztowania platność gotówką jak sie ekipa sprawdzi następne takie same praca w łodzi Pełny opis
Dar-Bud Dariusz Sobczyński, Końskie — lento.pl: 23 godziny temu
Projekt
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy… Pełny opis
Trenkwalder, Końskie — lento.pl: 23 godziny temu
Umiejętności obsługi pompy do betonu. Mile widziane doświadczenie. Pełny opis
Zpmb Marbet, Końskie — lento.pl: 23 godziny temu
Dzień dobry ! Poszukuję kandydatów do pracy przy montażu rolet . Lekka praca od zaraz ! Praca w systemie II zmianowym WOLNE weekendy Rozmowa przeprowadzana bezpośrednio w miejscu pracy Zapraszam do kontaktu ! 577-388-191 Pełny opis
Human&Hunter, Końskie — lento.pl: 23 godziny temu
Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy… Pełny opis
Randstad Polska, Końskie — lento.pl: 23 godziny temu