Praca Ślusarz Toruń, oferty pracy

Znaleźć oferty pracy: 133
Firma B&S Sp. z o.o. zatrudni ślusarzy do pracy przy konstrukcjach stalowych w Bydgoszczy. Wymagania: - obsługa elektronarzędzi - przygotowanie elementów do spawania - doświadczenie w zawodzie - samodzielność i dokładność na stanowisku - znajomość rysunku technicznego Oferujemy: -… Pełny opis
B&S, Toruń — www.toruniak.pl: 5 dni temu
GP People, Toruń — pracawita.pl: 2 tygodnie temu
Agencja Zatrudnienia Ardna Sp. z o.o. wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10768 Poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisku: Ślusarz Miejsce pracy: Berlin, Niemcy Data rozpoczęcia: od zaraz Wymagania: • Doświadczenie w zawodzie • Komunikatywna znajomość… Pełny opis
Toruń — www.toruniak.pl: 2 tygodnie temu
GP People, Toruń — pracawita.pl: 6 dni temu
Zakres obowiązków: montaż i demontaż konstrukcji stalowych, praca dla francuskiej firmy produkującej samoloty, budowa karoserii oraz obróbka powierzchni z aluminium, praca na podstawie rysunku technicznego, maszynowa obróbka metalu. Wymagania: doświadczenie w pracy przy montażu… Pełny opis