Praca Informatyka / Komputery / Internet Kalisz

Znaleźć oferty pracy: 129
Multimedia - jeden z ogólnopolskich dostawców zintegrowanych usług dla domu i firm: Internetu, telewizji, telefonii stacjonarnej i komórkowej, poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Wsparcia Technicznego Nr ref: 1/HD/Kalisz Forma zatrudnienia: umowa o pracę Chcesz… Pełny opis
Kalisz — www.kaliszak.pl: 2 tygodnie temu
Zadania: · efektywne zarządzanie zespołem, · realizowanie wraz z zespołem założonych planów, · przygotowanie raportów, · pozytywne kształtowanie pracowników. Wymagania: · znajomość technik motywowania i coachingu, · praktyczna znajomość technik sprzedaży przez telefon, · motywacja do pracy i… Pełny opis
Adecco Poland, Kalisz — www.poznaniak.pl: wczoraj
Adecco Poland, Kalisz — pracawita.pl: 4 dni temu
Multimedia - jeden z ogólnopolskich dostawców zintegrowanych usług dla domu i firm: Internetu, telewizji, telefonii stacjonarnej i komórkowej, poszukuje KONSULTANTÓW DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO Nr ref: 1/CCHD/Kalisz miejsce pracy: Kalisz Chcesz poznać sekret światłowodów? Uzyskać… Pełny opis
Kalisz — www.kaliszak.pl: 2 dni temu
Grafton Recruitment, Kalisz — pracawita.pl: 4 dni temu