Praca Wynagrodzenia Kalisz, oferty pracy

Znaleziono ofert pracy: 24
Firma z ugruntowaną pozycją w branży edukacyjnej prowadzi rekrutację pracowników na stanowisko nauczycieli języka angielskiego w Chinach. Rekrutacja trwa przez cały rok z uwagi na dużą ilość ofert pracy zgłaszanych przez szkoły. Gwarantujemy wysokie zarobki. Oferujemy zatrudnienie na rocznym lub… Pełny opis
Kalisz — www.kaliszak.pl: 1 godzinę temu
Pełny wymiar
Obowiązki: - optymalizacja procesów produkcyjnych, - analizowanie oraz proponowanie działań usprawniających, - identyfikowanie oraz analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji, - nadzór nad maszynami, urządzeniami i narzędziami. Wymagania: - wykształcenie wyższe… Pełny opis
Trenkwalder, Kalisz — lento.pl: 7 godzin temu
Firma RISPED z siedzibą w Kaliszu w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko: SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY Opis stanowiska: Nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami Pozyskiwanie zleceń transportowych Organizowanie transportów Monitorowanie i nadzorowanie przebiegu transportu … Pełny opis