Praca Pomocnik operatora Wrocław, oferty pracy

Znaleźć oferty pracy: 7
Pełny wymiar
Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku - Pomocnik operatora maszyn Praca lekka nie wymagająca dźwigania ciężkich elementów, Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku 8-16 Oferujemy stawkę 16zł plus premie. Umowa o pracę Możliwość skorzystania z pakietu socjalnego (karta… Pełny opis
XZA, Wrocław — lento.pl: 7 godzin temu
Zadania: pomoc i obsługa maszyn produkcyjnych, kontrola jakości gotowych produktów, ustawianie odpowiednich parametrów maszyn (po wcześniejszym szkoleniu). Wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, dostępność od poniedziałku do piątku (system 3 zmianowy), zaangażowanie i… Pełny opis
Adecco Poland, Wrocław — www.wroclawiak.pl: 2 tygodnie temu
Trenkwalder, Wrocław — pracawita.pl: 7 godzin temu
Firma poszukuje Kandydata na stanowisko Pracownik produkcyjny - pomocnik operatora wtryskarki. Zadania: - odbiór i kontrola wyprodukowanych wyrobów - pakowanie i etykietowanie wyrobu gotowego - dbanie o czystość - prace pomocnicze Mile widziane Panie z doświadczeniem jako pomocnik operatora… Pełny opis
Haplast, Wrocław — lento.pl: 7 godzin temu
witam , poszukuje do pracy pomocnika operatora koparki oraz montera, na terenie Środy Śląskiej .Wrocław więcej informacji pod nr tel 783 - 650 477 - , 782 697 234 - Это вакансия открыта и для украинских граждан. Пожалуйста, подавайте ваше резюме. Pełny opis
mercar, Wrocław — lento.pl: 7 godzin temu
oferuję pracę na stanowisku pomocnik operatora lasera, branża stalowa, praca na 3 zmiany. możliwy rozwój. Pełny opis
multitech, Wrocław — lento.pl: 7 godzin temu