Praca Arvato Suchy Las, gm. Suchy Las, Wielkopolskie

Znaleziono 3 oferty pracy
Sortuj według:

Senior RPA Developer - Stosować

Poznań

Senior RPA Developer Miejsce pracy: Poznań Technologie, których używamy Wymagane - UiPath - UiPath Orchestrator Mile widziane - .NET - Python - SQL - Power Platform - Power Apps - Power Automate - Microsoft Azure System operacyjny - Windows Twój zakres obowiązków - Wsparcie jednostek biznesowych w poszukiwaniu potencjałów i możliwości zastosowania rozwiązań RPA, - Projektowanie,...

Zobacz zarobki & Więcej info
15 godzin temu

SAP WM Consultant - Stosować

Poznań

Zadania: - Wsparcie obszaru Supply Chain Management, - Wdrażanie nowych klientów w oparciu o moduł SAP WM (S/4 HANA), - Obsługa serwisowa istniejących rozwiązań w zakresie wszystkich procesów mających miejsce w obsłudze firm z branży e-commerce. - Uczestniczenie w międzynarodowych projektach. Wymagania: - Co najmniej 2-letnie doświadczenie jako Konsultant SAP w module WM, - Znajomość...

2 dni temu
Pełny etat

SAP WM Consultant

Poznań

6 godzin temu