Praca Cognor Łódzkie

Znaleziono 2 oferty pracy
Sortuj według:

Handlowiec

Łódź

Zakres obowiązków: - Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i Dostawców - Współpraca i bieżąca obsługa Klientów i Dostawców - Raportowanie wyników pracy Wymagania: - Wykształcenie minimum średnie - Znajomość lokalnego rynku złomu stalowego i metali nieżelaznych – warunek konieczny - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów - Prawo jazdy kategorii B - Obsługa MS Office (Word, Excel) Oferujemy: - Umowę...

Zobacz zarobki & Więcej info
3 dni temu

Przedstawiciel handlowy do zakupu złomu w tranzycie

Łódź

Zakres obowiązków: - Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i Dostawców - Współpraca i bieżąca obsługa Klientów i Dostawców - Raportowanie wyników pracy Wymagania: - Wykształcenie minimum średnie - Znajomość lokalnego rynku złomu stalowego i metali nieżelaznych – warunek konieczny - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów - Prawo jazdy kategorii B - Obsługa MS Office (Word, Excel) Oferujemy: - Umowę...

Zobacz zarobki & Więcej info
3 dni temu
Menu