Praca administracja Lublin

Oferty: 1 - 20 z 25

Praca

Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik sp. z o.o. sp. koman,Lublin — 8 godzin temu
Zatrudnimy pracownika na stanowisko pracownika administracji- rejestratorka medyczna do naszej poradni okulistycznej w Lublinie ul.

PHP Developer / Programista PHP

Maxie Hill Sp. z o.o.,Lublin — 9 godzin temu
Framework 3 o Uwzględnianie bezpieczeństwa kodu podczas tworzenia aplikacji o Git o Tworzenie testów jednostkowych o Podstawowa znajomość użytkowania i administracji

Service desk

Cloudica,Lublin — 9 godzin temu
-zapewnienie pierwszego i drugiego poziomu wsparcia IT -zdalne wsparcie użytkowników sieci -analizowanie problemów i błędów systemowych -tworzenie i administracja

Młodszy Konsultant ds. rekrutacji tymczasowych

Full Job Polska,Lublin — 9 godzin temu
pracy na podobnym stanowisku (planowanie i obsługa projektów, obsługa Klienta) ~ absolwent lub student (tryb zaoczny), preferowane kierunki: psychologia, administracja

Nauczyciele poszukiwani!!!

NOVA CE,Lublin — 9 godzin temu
Policealna Szkoła dla Dorosłych w Lublinie poszukuje nauczycieli na kierunki: - Technik Informatyk - Technik Administracji - Technik Usług Kosmetycznych

Poszukiwana pomoc IT, help desk

Informatyk do współpracy

Lechaa Consulting Sp z o.o,Lublin — 9 godzin temu
wielofunkcyjne, sieci komputerowych diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników - instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego - administracja

Administracja biurowa - osoba z niepełnosprawnością

Dział personalny,Lublin — 9 godzin temu
Szukam osoby z niepełnosprawnością na staż z gwarancją zatrudnienia w administracji biurowej.

Nauczyciele - szkoła policealna

Blue,Lublin — 9 godzin temu
W związku z poszerzeniemj oferty kształcenia poszukujemy nauczycieli z zakresu przedmiotów: prawo administracja bhp informatyki finanse i rachunkowość

Młodszy Specjalista/ Specjalistka ds. Administracji Personal

Adecco Poland Sp. z o.o.,Lublin — 9 godzin temu
Administracji Personalnej Numer ref.

Administrator Sieci i IT

o4b Sp. z o.o.,Lublin — 9 godzin temu
środowisk - wsparcie developerów w analizie problemów sieciowych - pisanie skryptów automatyzujących procesy instalacji NASZE OCZEKIWANIA: - umiejętność administracji

PRACOWNIK ADMINISTRACJI SZKOŁY / SEKRETARZ

Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania,Lublin — 9 godzin temu
Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania zatrudni osobę w charakterze pracownika administracji szkoły/sekretarza szkoły.
Wymagania: - doświadczenie w pracy w administracji szkoły - bardzo dobra znajomość obsługi programu "nowe" SIO (warunek konieczny) - bardzo dobra umiejętność

Nauczyciel na kierunek technik administracji

Szkoła Policealna FABRYKA ABSOLWENTÓW,Lublin — 9 godzin temu
Szkoła Policealna FABRYKA ABSOLWENTÓW w Lublinie Poszukuje nauczyciela / wykładowcy na kierunek TECHNIK ADMINISTRACJI Wymagania: * ukończone studia wyższe

Pracownik administracji magazynowej (księgowy magazynu)

Astaldi S.p.A.,Lublin — 9 godzin temu
Aktualnie do biura budowy na projekcie modernizacji linii kolejowej nr 7 na odcinku Dęblin - Lublin poszukujemy Kandydatek /-ów na stanowisko: Pracownik administracji

Analityk Finansowy

Marketing i reklama,Lublin — 9 godzin temu
Zadania: Administracja systemem zarządzania kosztami Udział w procesie budżetowania i prognozowania wyników finansowych Wdrażanie nowych rozwiązań w celu

Praca biurowa dla osób z orzeczeniem

Business City,Lublin — 9 godzin temu
Oferuję pracę w administracji biurowej.

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji IT

Britenet,Lublin — 9 godzin temu
naukowymi oraz udział w targach pracy - Rzetelna aktualizacja danych w systemach informatycznych wspomagających rekrutację - Wsparcie prac w obszarze administracji

NAUCZYCIEL / WYKŁADOWCA NA KIERUNKU TECHNIK ADMINISTRACJI

Szkoła Policealna PERSPEKTYWA,Lublin — 9 godzin temu
Szkoła Policealna PERSPEKTYWA Poszukuje nauczyciela / wykładowcy na kierunku TECHNIK ADMINISTRACJI z przedmiotów: * Działalność gospodarcza w jednostce
organizacyjnej * Podstawy prawa pracy * Podstawy prawa administracyjnego * Finanse publiczne * Język angielski w administracji * Podstawy prawa cywilnego
* Wykonywanie prac biurowych * Postępowanie w administracji * Podstawy przedsiębiorczości Wymagania: * ukończone studia wyższe kierunkowe * przygotowanie

NAUCZYCIEL / WYKŁADOWCA NA KIERUNKU TECHNIK WETERYNARII

i pielęgnacja zwierząt * Analityka weterynaryjna * Działalność gospodarcza w weterynarii * Język angielski w weterynarii * Przepisy ruchu drogowego * Administracja

Koordynator/Specjalista ds. rekrutacji

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie administracja, Lublin