Praca administracja sekretariat Kraków

Oferty: 1 - 20 z 119

Pracownik biurowy

Micros Sp.j.,Kraków — 15 godzin temu
Do obowiązków pracownika będzie należało: -obsługa sekretariatu, -koordynowanie obiegu informacji i korespondencji, -bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy
wsparcie pozostałych pracowników w ich codziennej pracy, -obsługa korespondencji, -archiwizacja i segregacja dokumentów, -prace związane z szeroko rozumianą administracją

Oferta pracy - Asystent/ka Zarządu

SP SD Management,Kraków — 15 godzin temu
siedzibą w okolicach Krakowa, poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent/ka Zarządu Wymagania: • 1-2-letnie doświadczenie w pracy związanej z prowadzeniem sekretariatu
organizacja krajowych i zagranicznych podróży służbowych • zaopatrzenie zakładu w materiały biurowe i inne akcesoria niezbędne do sprawnego funkcjonowania administracji

Pracownik Biurowy

UniFund Sp. z o.o.,Kraków — 15 godzin temu
Firma konsultingowa, zajmująca się doradztwem w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich poszukuje pracownika obsługi sekretariatu.
Wymagania: • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe kierunkowe ( Europeistyka, Stosunki Międzynarodowe, Administracja, Ekonomia ) • znajomość tematyki
Zakres obowiązków: • organizacja pracy sekretariatu (obsługa telefoniczna, mailowa, prowadzenia terminarzy oraz raportów wyników pracy), • kontakt z urzędami

Koordynator Zespołu Zarządców Nieruchomości

Castelia,Kraków — 15 godzin temu
Zapraszamy osoby posiadające wykształcenie branżowe lub podobne (nieruchomości, prawo, administracja) do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych.

Specjalista ds. obsługi klientów

Krn media Sp. z o.o.,Kraków — 15 godzin temu
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za administrację oraz aktywną obsługę klientów portalu KRN.pl.

Młodszy konsultant ds. analiz i modelowania systemów informa

Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu Sp. z o.o.,Kraków — 15 godzin temu
Mile widziane: - doświadczenie zawodowe w branży IT, - wiedza z zakresu zarządzania oraz zastosowań informatyki w przedsiębiorstwach lub administracji

Projektant urządzeń ciśnieniowych

FHU POLIMER,Kraków — 15 godzin temu
Administracji @ CV i Listy Motywacyjne prosimy kierować na adres e-mail: @ Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o dopisanie w CV poniższych

Praca biurowa z językiem niemieckim/francuskim

Relyon Recruitment,Kraków — 15 godzin temu
. • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami biznesowymi • Przetwarzanie zgłoszeń dotyczących procesów HR, np. administracji personalnej. • Przygotowanie

NAUCZYCIEL TECHNIK ADMINISTRACJI

Justyna,Kraków — 15 godzin temu
Podstawy prawa cywilnego Podstawy prawa pracy Podstawy prawa administracyjnego Podstawy finansów publicznych Wykonywanie pracy biurowej Postępowanie w administracji

Spawacz

FHU POLIMER Grzegorz Grzesik,Kraków — 15 godzin temu
Administracji Tel. 696 214 346 Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o dopisanie w CV poniższych klauzul: Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie

Monter

Pracownik biurowy / Sekretarka

Control Process S.A,Kraków — 15 godzin temu
koordynowanie obiegu informacji i korespondencji; • wsparcie współpracowników w codziennych zadaniach; • rozwiązywanie drobnych problemów technicznych; • obsługa sekretariatu

Lekarz Medycyny Pracy - Francja

Medconnect,Kraków — 15 godzin temu
ekipy serwisu medycyny pracy (technik, ergonom, pielęgniarka, asystentka) Zapewnienie opieki medycznej pracownikom przydzielonych firm i zakładów pracy Sekretariat

Poszukuję osoby do pracy w sekretariacie szkoły!

Szkoła Podstawowa,Kraków — 15 godzin temu
Poszukuję osoby do pracy w sekretariacie szkoły w pełnym wymiarze godzin.
zakresie obowiązków sprawy uczniowskie, obsługa poczty, prowadzenie kalendarza, przygotowywanie poczty przychodzącej i wychodzącej - szeroko pojęta obsługa sekretariatu
Mile widziane doświadczenie w pracy w sekretariacie szkolnym. Godziny pracy od poniedziałku do piątku.

samodzielny referent 3/4 etatu

IPOW dla Chłopców Kraków,Kraków — 15 godzin temu
Termin i miejsce składania dokumentów: • Dokumenty z dopiskiem „Nabór –samodzielny referent” należy składać (osobiście lub przesłać pocztą) w sekretariacie

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze Samodzielny Referent

Interwencyjna Placówka Opiekunczo-Wychowawcza dla Chłopców,Kraków — 15 godzin temu

Financial Operations Analyst with FR/GR/NL/DA

AP accounting, administracja (nieobowiązkowe). Co możemy zaoferować Tobie?

Asystent/ka biura

SmallGIS/NaviGate,Kraków — 15 godzin temu
Zakres obowiązków: • prowadzenie sekretariatu; • obsługa centrali telefonicznej, łączenie rozmów; • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Sekretarza, sekretarkę zarządu zatrudnimy

Auto Serwis Wadowicka Sp.z o.o.,Kraków — 15 godzin temu
Prowadzenie sekretariatu • Obsługa korespondencji przychodzącej do firmy i wychodzącej, • Segregowanie i przekazywanie korespondencji do adresatów na terenie
Filtruj oferty pracy