Praca administracja sekretariat Opole

Oferty: 1 - 19 z 19

Produkcja poduszek powietrznych -> praca wakacyjna\'\ (K/M)

Agencja Pracy Diwa Personalservice Sp. z o.o.,Opole — 18 godzin temu
www.arbeitsagentur.de/web/wcm/idc/groups/public/documents/webdatei/mdaw/mji2/~edisp/l6019022dstbai648016.pdf Zaświadczenie takie musi zostać podbite w sekretariacie

Praca wakacyjna dla studentów (K/M)

Osoba do poprowadzenia kursu obsługa flash'a

Nova Centrum Edukacyjne,Opole — 18 godzin temu
zespole, Oczekujemy: - dobrych umiejętności nauczania - sumienności - chęci do pracy Swoje zgłoszenia proszę przesyłać na adres e-mail: @ lub osobiście w sekretariacie
Godziny otwarcia sekretariatu: Pn-Pt 09:00 - 19:00 Sob 10:00 - 14:00 ul. Reymonta 29 45-072 Opole

Młodszy specjalista ds. Rekrutacji i Administracji!

PRO-Senior,Opole — 18 godzin temu
REKRUTACJI I ADMINISTRACJI.

Praca biurowa

Metropolitan Language Professionals,Opole — 18 godzin temu
Szkoleń i Administracji. Idealnym kandydatem będzie osoba posiadająca doświadczenie w branży szkoleń językowych.

PRACOWNIK DS. KADROWO-ADMINISTRACYJNYCH

CMS,Opole — 18 godzin temu
KADROWO-ADMINISTRACYJNYCH Obowiązki: - prowadzenie dokumentacji pracowniczej - ewidencja i rozliczanie czasu pracy - rozliczanie delegacji - kontakt i współpraca z urzędami administracji

SPECJALISTA IT

Hongbo Clean Energy Europe sp. z o.o.,Opole — 18 godzin temu
drukarki, skanery i inny sprzęt używany na produkcji) Instalowanie nowych laptopów i komputerów Zarzadzanie i utrzymanie bazy sprzętu i oprogramowania Administracja

Technik eksploatacji portów i terminali

Cosinus,Opole — 18 godzin temu
CV oraz dokumenty potwierdzające wykształcenie i zdobyte praktyki prosimy składać osobiście w Sekretariacie Szkoły przy Placu Kopernika 5/2 w Opolu lub

Technik transportu drogowego/systemów i energetyki odnawialn

Technik rachunkowości/Informatyki/Opiekun osoby starszej

Asystentka/Higienistka stomatologiczna, Opiekunka dziecięca

Opiekun medyczny, Technik masażysta, Opiekunka środowiskowa

Nauczyciel biologii,chemii,geografii

Sekretariat Opole- Specjalista ds. Obsługi Klienta

Nova,Opole — 18 godzin temu
Obecnie poszukujemy osób do stałej pracy, na umowę zlecenie do Sekretariatu szkoły. Stanowisko: Specjalista ds.

Sekretariat- Obsługa Klienta OPOLE

Firma - Biuro,Opole — 18 godzin temu
Firma działająca w sektorze usługowym poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta - praca w sekretariacie szkoły w Opolu
Zakres obowiązków: - prace administracyjne w sekretariacie (kompletowanie dokumentacji, obsługa systemu, obsługa pism i korespondencji) - obsługa klientów

PILNE! Młodszy specjalista ds. rekrutacji i administracji!

REKRUTACJI I ADMINISTRACJI Opis stanowiska pracy: - analiza dokumentów aplikacyjnych - prowadzenie wstępnych wywiadów telefonicznych z kandydatami - umawianie

Konsultant HR z językiem rosyjskim/ukraińskim

GPPeople,Opole — 18 godzin temu
przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji związanej z legalizacją pobytu pracowników w Polsce współpraca z klientami biznesowymi oraz instytucjami i urzędami administracji

OPOLE /Praca od zaraz/Nie CC!

H.I.G,Opole — 18 godzin temu
Do zakresu Twoich obowiązków będzie należało: -przeprowadzenie prezentacji , -współpraca z kadrą zarządzającą jak i z działem administracji, -aktywny udział

Stażysta/Stażystka w kancelarii

ENVILEX Sp. z o.o.,Opole — 18 godzin temu
będzie: -Wiedza i/lub doświadczenie w zakresie prawnej obsługi przedsiębiorstw lub wykonywaniu analiz prawnych, -Wykształcenie wyższe w obszarze Prawa, Administracji
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie administracja sekretariat, Opole