Praca administrator windows Bydgoszcz

Oferty: 1 - 20 z 184

Inżynier wideo

SDL Poland,Bydgoszcz — 8 godzin temu
wektorowej • nieliniowej edycji wideo • compositingu i efektów • animacji • konwersji wideo - ogólna wiedza z zakresu wideo - biegła znajomość obsługi systemu Windows
Administrator danych osobowych Administratorem Twoich danych osobowych będzie SDL Spółka z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy (dalej: my).
Możesz przesłać te dane innemu administratorowi danych lub zażądać, abyśmy przesłali Twoje dane do innego administratora.

Młodszy Administrator Sieci i Systemów Komputerowych

CorsonHR,Bydgoszcz — 8 godzin temu
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko: MŁODSZY ADMINISTRATOR SIECI I SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH Miejsce
administracji sprzętem sieciowym routing & switching • Mile widziana umiejętność programowania: Bash, Java lub Python i wiedza z zakresu VMware, Cisco, Windows
Przemysłowej 8 lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info(at)corson.pl, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Młodszy Administrator

Pracownik Serwisu PIXEL Sp. z o.o

PIXEL Sp. z o.o.,Bydgoszcz — 8 godzin temu
elektronicznych, - podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera, - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane), - wiedza z zakresu Windows
Ewentualne wycofanie przeze mnie zgody na przetwarzanie danych nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego administrator danych dokonywał na

Programista C/C++ Bydgoszcz

Obowiązki: tworzenie i konserwacja aplikacji działających pod systemem Windows i Linux, tworzenie i zarządzanie małymi bazami danych.
Wymagania: znajomość systemu operacyjnego Windows i Linux, doświadczenie w projektowaniu aplikacji, dobra znajomość C++ (najchętniej w środowisku Qt),

Programista C/C++

aplikacji wieloplatformowych Poszukiwane kompetencje • Bardzo dobra znajomość języka C lub C++ • Umiejętność tworzenia aplikacji wieloplatformowych (Linux/Windows
prosimy o umieszczanie poniższej klauzuli: ,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora

Młodszy Specjalista/ Specjalista ds. Informatyki

Enea Centrum Sp. z o.o.,Bydgoszcz — 8 godzin temu
Do najważniejszych zadań należeć będzie: • Realizowanie zadań wsparcia użytkowników IT; • Obsługa zgłoszeń systemu Service Desk; • Znajomość MS Windows
Góreckiej 1, kod pocztowy 60-201, jako administrator danych informuje, iż dane osobowe zgłaszających się kandydatów będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych

Księgowa / Księgowy

prosimy o umieszczanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora

Kwalifikowany Pracownik Ochrony w Bydgoszczy

SANPRO,Bydgoszcz — 8 godzin temu
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul.

Recepcjonistka/sta

Sanpro Consulting BPO,Bydgoszcz — 8 godzin temu

Kierownik Oddziału Sprzedaży

Nova Centrum Edukacyjne,Bydgoszcz — 8 godzin temu
Informujemy, że Administratorem danych jest Nova Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Widok 8.

Księgowa

EOC Pilot - Junior ICT Engineer with German

Atos Global Delivery Center Polska,Bydgoszcz — 8 godzin temu
support for the whole customer’s infrastructure, our main responsibilities are Registering, dispatching and resolving basic issues related to: -Microsoft Windows
Advantages -Knowledge of IT systems quality assurance, best practices and methodologies (ITIL) -Experience in similar position -Knowledge of Microsoft Windows
protocols, ability to diagnose and locate network issues -Familiarity with databases (MS SQL/Oracle/MySQL/PostgreSQL) -Knowledge of Active Directory Windows

Praca stała w sklepie spożywczym od zaraz /Grafik elastyczny

MK Interim,Bydgoszcz — 8 godzin temu
Administratorem Twoich Danych jest spółka MK Interim Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-793) ul. Rydygiera 11/220.

Serwisant/Instalator NIEWYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

AWG sp. z o.o.,Bydgoszcz — 8 godzin temu
INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką; 2.

Ochrona - obiekty przemysłowe, biurowe, handlowe

Solid Security,Bydgoszcz — 8 godzin temu
Klauzula Informacyjna 1) administratorem Pana/i danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Simple Work Group Sp. z o. o. z siedzibą
z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora

SERWISANT - INSTALATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH

Sescom S.A.,Bydgoszcz — 8 godzin temu
Wykształcenie min. średnie techniczne Dobra znajomość budowy i działania sieci oraz sprzętu komputerowego Znajomość systemów operacyjnych rodziny DOS, Windows

Specjalista Analizy Biznesowej

Bazy i Systemy Bankowe Sp. zo.o.,Bydgoszcz — 8 godzin temu
Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora
Informujemy, iż Administratorem danych jest firma Bazy i Systemy Bankowe Sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Kasprzaka 3.
Kandydat posiada prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo

PRACOWNIK SERWISU REKLAMACYJNEGO

IMS SOFA Sp. z o.o.,Bydgoszcz — 8 godzin temu
(Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu
ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora

Opieka nad mobilnym panem – 1340 EUR + 300 EUR PREMII

ATERIMA MED,Bydgoszcz — 8 godzin temu
Administratorem danych osobowych jest Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-644), ul. Puszkarska 7f.

Mięso - obsługa stoiska

Work Profit,Bydgoszcz — 8 godzin temu
64 09 lub pisemnie na adres siedziby administratora.
- podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit f Rozporządzenia 2016/679).
Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora.