Praca administrator z językiem niemieckim

Oferty: 1 - 20 z 28 222

Opiekunka Osoby Starszej - BEEZ JĘZYKA !!!

Promedica24,Sandomierz — 18 godzin temu
Nie znasz języka niemieckiego? My Cię nauczymy!
Znasz język niemiecki i chcesz pracować jako opiekunka ? Zadzwoń do Nas i dowiedz się więcej o możliwości pracy ! Zadzwoń 517 174 028 !
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94.

Opiekunka Osoby Starszej - BEZ JĘZYKA !!!

Promedica24,Starachowice — 18 godzin temu

Opiekunka Osoby Straszej - BEZ JĘZYKA !!!

Promedica24,Ostrowiec Świętokrzyski — 18 godzin temu

Promedica24,Ożarów — 18 godzin temu

Praca w Opiece Osoby Starszej - BEZ JĘZYKA !!!

Promedica24,Opatów — 18 godzin temu

spawacz Mag atrakcyjna oferta pracy w Niemczech

Agencja Pracy Koncepcja,Bytom Odrzański — 18 godzin temu
technicznych (warunek konieczny) • Doświadczenie zawodowe jako spawacz min. 3 lata • Prawo jazdy, własny samochód (warunek konieczny) Sposób aplikowania: CV w języku
przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, przeprowadzanych przez administratora
Podwale 62/2, 50-010 Wrocław, Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie przez administratora informacji o aktualnych ofertach pracy za pośrednictwem

Agencja Pracy Koncepcja,Poznań — 18 godzin temu

Asystent/ Asystentka Prezesa Zarządu

GD Profesja,Kamienica Polska — 18 godzin temu
Drugi język niemiecki lub francuski na poziomie komunikatywnym. Zaawansowana znajomość MS Office, w szczególności Power Point, Excel.
Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. P. Gunia, G. Balak, ul.
Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.

rzeźnik praca w Niemczech

Agencja Pracy Koncepcja,Brzozie — 18 godzin temu
, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej • Prawo jazdy i własny samochód mile widziany Sposób aplikowania: CV w języku polskim
oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: @ W CV prosimy

Logistyk / Spedytor

Gwarant,Przygodzice — 18 godzin temu
Jeżeli jesteś komunikatywny, dobrze zorganizowany , znasz język rosyjski i angielski / niemiecki, chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i nie boisz
Administratorem danych jest firma Gwarant z siedzibą w Przygodzice 63-421 ul. Szkolna 7.

Technolog

GP People,Lubasz — 18 godzin temu
wykazujesz chęć do nauki i rozwoju -masz umiejętności analityczne i jesteś samodzielny -posiadasz doświadczenie w branży produkcyjnej - mile widziane -znasz język
angielski lub niemiecki - mile widziane Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: • Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej (
Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych GP People Sp

Firma GMS Corporation zatrudni Menadżera Produktu

GMS Corporation,Nawojowa — 18 godzin temu
. - wykształcenie techniczne ,zakres budownictwo wielorodzinne - prawo jazdy kat.B - obsługa pakietu Office - mile widziana swobodna komunikacja w języku
niemieckim lub angielskim Oferujemy: -prace w systemie jednozmianowym ,poniedziałek - piątek - kierowanie działem będącym liderem na rynku krajowym. -
Informacja: Administratorem danych jest GMS-Corporation sp.zoo z siedzibą w 33-335 Nawojowa ul. Krynicka 55 .

Elektryk - nowe projekty budowlane

Agencja Pracy Koncepcja,Sulmierzyce — 19 godzin temu
tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych Sposób aplikowania: CV w języku
polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.

Atrakcyjna praca w Niemczech + ŚWIĄTECZNA PREMIA

Promedica24,Kłodzko — 18 godzin temu
Posiadasz doświadczenie w opiece nad seniorami i znasz język niemiecki przynajmniej w stopniu podstawowym lub jesteś gotowy/-a do jego nauki na jednym
Opiekun/ka osób starszych Miejsce pracy: Niemcy Wymagania: • komunikatywna znajomość języka niemieckiego; • doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe

Pracownik admin.- biurowy

Hurtownia Rolno Ogrodnicza Janiak,Żelazków — 18 godzin temu
Pracownik administracyjno biurowy -ze znajomością języka niemieckiego Miejsce pracy: Russów 1A, koło Kalisza.
tym stanowisko, odpowiedzialna będzie za: • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizację • telefoniczny i e-mailowy kontakt z klientami w języku
Informujemy, że Administratorem danych jest Hurtownia Rolno Ogrodnicza Janiak z siedzibą w Russowie 1A Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego. Do 6000

IRKL,Mysłowice — 18 godzin temu
- znajomości j. niemieckiego na poziomie min. B2, - komunikatywności, - dobrej znajomości obsługi komputera.
Polecaj znajomych z bardzo dobrym językiem niemieckim i zarabiaj!!! APLIKUJ!
wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora

Praca w Niemczech - opiekun/ka osób straszych

Promedica24,Jarosław — 18 godzin temu
Firma Promedica24 poszukuję kandydatów kobiet i mężczyzn w różnym wieku, posiadających doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe), znających język
niemiecki lub chcących podjąć się jego nauki oraz empatycznych, życzliwych i cierpliwych.

Sekretarka

ekodom Sp. z o.o.,Słubice — 18 godzin temu
Zakres obowiązków: - obsługa sekretariatu, - odbieranie telefonów (również w języku niemieckim), - zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w firmie, -
Wymagania: - wykształcenie średnie, - znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem, - obsługa urządzeń biurowych, - znajomość pakietu MS Office
przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. " Informujemy, że Administratorem

Lektor języka angielskiego / niemieckiego

LING KING,Białe Błota — 18 godzin temu
Szukamy osoby biegle posługującej się językiem angielskim/niemieckim, kontaktowej, lubiącej pracę z dziećmi i młodzieżą. praca w dogodnych warunkach, w
na aktualną rekrutację: Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Ling King Agnieszka Jacek z siedzibą przy ulicy Baryckiej 37E w Białych Błotach, będącego Administratorem

Doradca Techniczno - Handlowy/Technolog

Bencolor Polska Sp. z o.o.,Łódź — 19 godzin temu
branży chemicznej lub włókienniczej na podobnym stanowisku, -konieczna znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, mile widziany dodatkowo język
niemiecki, -samodzielność, dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie, dyspozycyjność i gotowość do podejmowania częstych podróży, komunikatywność i umiejętność
Morgowej 7 informuje, że jest administratorem danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.
Filtruj oferty pracy