Praca analityk finansowy Pomorskie

Oferty: 1 - 20 z 299

Analityk danych z językiem angielskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.,Gdynia
Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Analityk danych z językiem angielskim Miejsce pracy: Gdynia Opis stanowiska
angielskiego -Biegłość pracy w MS Excel -Preferowane studia wyższe na kierunku ekonomicznym, dodatkowym atutem będzie tytuł magistra sektora ekonomicznego lub finansowego
-Umiejętność pracy pod presją czasu w środowisku pracy w czasie rzeczywistym -Zainteresowanie trendami na rynku finansowym -Zdolność pracy indywidualnej
23 godziny temu

ManpowerGroup spółka z o.o.,Gdynia
angielskiego Biegłość pracy w MS Excel Preferowane studia wyższe na kierunku ekonomicznym, dodatkowym atutem będzie tytuł magistra sektora ekonomicznego lub finansowego
Umiejętność pracy pod presją czasu w środowisku pracy w czasie rzeczywistym Zainteresowanie trendami na rynku finansowym Zdolność pracy indywidualnej

Technik na produkcji

Procter & Gamble Gillette,Pomorskie
rodziny, ubezpieczenie na życie, sklepik pracowniczy z produktami P&G, kwartalne deputaty produktowe, program wsparcia pracowników (m.in. pomoc prawna, finansowa
6 godzin temu

Operator maszyn

Pracownik produkcji w fabryce

Manager Regionalny

Jafra Cosmetics Polska,Pomorskie
dla nowej marki na rynku - Najwyższą gratyfikację w tej branży, związaną z wynikami pracy - Wyłączność na terenie województwa - Uzyskiwanie korzyści finansowych

Specjalista ds. raportowania (Budowa kolejowa)

Budimex SA,Gdynia
- wsparcie procesu raportowania wykonanych robót (raporty dobowe, tygodniowe, miesięczne), - wspieranie procesu opracowania harmonogramu rzeczowo - finansowego

Pracownik Działu Kontaktów z Klientami

Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp. K.,Gdynia
- Pracę w firmie o silnej pozycji na rynku, - Umowę o pracę, - Atrakcyjne warunki finansowe oparte o system motywacyjny, - Pakiet szkoleń.

Specjalista ds. Leasingu Samochodów Osobowych

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.,Sopot,Gdynia,Gdańsk
Będziesz odpowiedzialny za: - Aktywne pozyskiwanie i obsługę Klientów usług leasingowych - Sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych - Budowanie
- Pracę w międzynarodowej grupie finansowej oraz dynamicznym zespole - Wynagrodzenie podstawowe i system premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych

Specjalista ds. księgowości

Zakłady Odzieżowe "Wybrzeże" S.I.,Gdynia
- kontrola i dekretacja dokumentów księgowo-finansowych - przygotowywanie przelewów bankowych - kontrola czynności z zakresu VAT oraz sporządzanie dekretacji

Senior Solution Architect

ALTEN Polska Sp. z o.o.,Sopot
Między innymi dotyczące wymaganej skalowalności i wydajności, ograniczeń technologicznych, wymogów bezpieczeństwa i wymaganej efektywności finansowej.
8 godzin temu

Analityk danych językowych z j. niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.,Malbork
Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi...
4 godziny temu

Kierownik działu fakturowania

Perfect Consulting,Gdynia
Umiejętność organizacji pracy własnej i całego działu *Znajomość języka angielskiego – poziom B1 *Znajomość programu Optima Oferujemy: *Atrakcyjne warunki finansowe
22 godziny temu

Fakturzystka

. • Atrakcyjne warunki finansowe. • Możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.

Samodzielna Księgowa

Perfect Consulting,Krokowa
Zakres obowiązków: *analiza i samodzielne księgowanie dokumentów finansowych *księgowanie i kontrola rozliczeń międzyokresowych kosztów *księgowanie dokumentów
dobra organizacja pracy własnej, sumienność, rzetelność Oferujemy: *umowę o pracę w stabilnej firmie o renomowanej pozycji na rynku *atrakcyjne warunki finansowe

Analityk danych językowych z j. francuskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.,Starogard Gdański

Księgowy/a do biura rachunkowego

Fidus Finanse Sp. z o.o.,Gdynia
klientów biura w ramach zespołu Ewidencjonowanie dokumentów źródłowych w systemach księgowych Sporządzanie deklaracji podatkowych Sporządzanie sprawozdań finansowych
7 godzin temu

Lektor języka angielskiego

Akademia Języków Obcych Easy English,Brusy
zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (list motywacyjny, CV, dyplom oraz referencje, jeżeli Państwo posiadają) oraz oczekiwania finansowe

bankier/doradca klienta

Partner Alior Bank,Kartuzy
Oferujemy : • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie, dające satysfakcję finansową i zawodową, • wysokie wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjne premie za

Magazynier

Kancelaria PARTNERZY,Rumia
Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie analityk finansowy, Pomorskie