Praca analityk finansowy Wrocław

Oferty: 1 - 20 z 340

Młodszy Analityk ze znajomością SQL lub VBA/ Wsparcie Klient

CPL Jobs,Wrocław — 15 godzin temu
Dla naszego Klienta, firmy z branży wsparcia technologicznego, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Analityk ze znajomością SQL lub VBA/ Wsparcie
Java, Silver, HTML, C++, inne) • Doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej lub finansowej • Komunikatywność i otwartość Z naszej strony zapewniamy: •

PHP Developer / Programista PHP

Power Media,Wrocław — 15 godzin temu
.: obsługę serwisu sprzętu IT dla naszych klientów, wewnętrznych procesów finansowych, logistycznych czy sprawozdawczych (raportowanie), - Programowanie
– brak e-commerce’owej presji czasowej, dojrzałą współpracę z klientem wewnętrznym (użytkownikami końcowymi) oraz działem Requirements Engineeringu (analitykami

Pracownik gospodarczy / Operator maszyny - Wrocław Oporów

CLAR SYSTEM,Wrocław — 15 godzin temu
Kwiatkowskiego Oferujemy pracę od poniedziałku do piątku, godziny pracy od 6 do 14 lub 14 do 22, ofweujwmy atrakcyjne warunki finansowe.

Asystent/ka ds. księgowości z j. niem oraz j. ang

ManpowerGroup Sp. z o.o.,Wrocław — 16 godzin temu
Tytuł: Asystent/ka ds. księgowości z j. niem oraz j. angMiasto: WrocławRegion: dolnośląskieZadania: Wykonywanie operacji finansowych na kontach lub rachunkach

Starszy Księgowy / Starsza Księgowa z j. niemieckim i angielskim

zamknięciem ksiąg rachunkowych na koniec miesiąca i roku fiskalnego Będziesz sporządzał deklaracje i kalkulacje podatkowe Będziesz wsparciem dla Kontrolera Finansowego

Specjalista ds. Windykacji

Adler AVP Sp. z o.o.,Wrocław — 16 godzin temu
Dla naszego Klienta - Kancelarii Finansowej, poszukujemy osób, których zadaniem będzie: - Prowadzenie negocjacji telefonicznych z Klientami - Ustalanie

Doradca techniczno - handlowy

PGB HR,Wrocław — 15 godzin temu
umiejętność pracy w zespole mile widziana znajomości branży hutniczej Klient oferuje pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku korzystne warunki finansowe

Manpower,Wrocław — 15 godzin temu
Zadania: • Wykonywanie operacji finansowych na kontach lub rachunkach klientów • Dokonywanie rejestracji płatności faktur • Kontakt z klientem niemieckojęzycznym

Elektryk świetna pensja + darmowe mieszkanie/ Stuttgart

Techno Projekt GmbH,Wrocław — 15 godzin temu
brygadzisty) • darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy • pokrycie kosztów pierwszego dojazdu do kontrahenta • zwrot kosztów dojazdów na miejscu • pomoc finansową

BROKER TECHNOLOGII

Proxigroup Sp. z o.o.,Wrocław — 15 godzin temu
B2 • umiejętności budowania relacji biznesowych • dobrej orientacji w finansowych aspektach komercjalizacji wyników prac badawczych, • orientacji na rozwiązywanie

Pracownik biurowy z językiem francuskim ( 1/2 etatu)

Orienta,Wrocław — 15 godzin temu
Oferujemy: Praca w oparciu o umowę o pracę, elastyczny czas pracy - praca na 1/2 etatu, możliwość wdrożenia oraz przyuczenia do stanowiska, adekwatne warunki finansowe

Pracownik administracyjno - biurowy we Wrocławiu

Meritum Brokers,Wrocław — 15 godzin temu
Meritum Brokers Sp. z o.o. rozwijająca się firma z branży finansowej poszukuje pracownika administracyjno-biurowego. Miejsce pracy: ul.

Meritum Brokers Sp. z o.o.,Wrocław — 15 godzin temu

Kontroler jakości/ Pracownik produkcji

Interdont Support Q Sp. z o.o.,Wrocław — 15 godzin temu
odpowiedzialność - bardzo dobry wzrok Oferujemy: - pracę na podstawie umowy zlecenia/ umowę o pracę - pracę w systemie zmianowym - korzystne warunki finansowe

Junior Support Analyst (ERP)

NBCR Sp. z o.o.,Wrocław — 15 godzin temu
Wspiera systemy produkcyjne, dystrybucyjne i finansowe poprzez wytwarzanie i dostarczanie oprogramowania ERP.
Zadania na stanowisku: • wsparcie klientów w zakresie obsługi systemu ERP (moduł finansowy lub dystrybucyjno-produkcyjny) • analiza pojawiających się problemów
B2) • znajomość branży finansowej lub produkcyjnej • Empatia i wysokie zdolności komunikacyjne Oferujemy: • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

Praca dla pośredników finansowych z doświadczeniem!

Kancelaria Bezpieczeństwa Priva,Wrocław — 15 godzin temu
W chwili obecnej poszukujemy doświadczonych pośredników i doradców finansowych, którzy chcieliby poszerzyć swoją ofertę o atrakcyjne produkty inwestycyjne
i finansowe.

Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

Biuro Rachunkowe Calendaria,Wrocław — 15 godzin temu
kalkulacji podatku dochodowego,  prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczanie amortyzacji,  dokonywanie zapisów operacji gospodarczych w systemie finansowo
- księgowym,  weryfikacja poprawności danych w systemie, kontrola sald,  tworzenie sprawozdań finansowych,  raportowanie wyników pracy, Wymagania: 

Business Development Manager

Oferujemy: Współpracę opartą na zasadach umowy o pracę; Atrakcyjne warunki finansowe; Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Zatrudnimy asystenta diagnostyki laboratoryjnej

Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z KBDSz,Wrocław — 15 godzin temu
użyciem NGS, - badanie mutacji genów dedykowanych poszczególnym typom białaczek - badanie chimeryzmu poprzeszczepowego Wymagania: • Wykształcenie wyższe (analityka

Doradca Klienta - stała podstawa + nieograniczone prowizje

Futuro Finance,Wrocław — 15 godzin temu
Jako Finansowa Marka Roku 2018 stawiamy na rozwój naszych pracowników i zrozumienie potrzeb naszych Klientów.
- Chciałbyś/chciałabyś rozwijać się z branży finansowej? - Kontakt z Klientem jest tym, w czym czujesz się dobrze?