Praca asystentka Czeladź

Oferty: 1 - 9 z 9

Asystent Serwisowy

Manpower,Czeladź — 10 godzin temu
Zadania: Usuwanie drobnych usterek (wymiana żarówek, demontaż/montaż części nadwozia) Gromadzenie oraz przesyłanie dokumentów od pojazdów Pilnowanie porządku na placu handlowym Raportowanie Wymagania: Prawo jazdy kategorii C Prawo jazdy kategorii C + E mile widziana Znajomość programu MS Office...

Asystentka Higienistka Stomatologiczna

M-Dent,Siemianowice Śląskie — 10 godzin temu
Nowoczesny, prężnie rozwijający się gabinet w Siemianowicach Śląskich, poszukuje dyplomowanej higienistki stomatologicznej. Oferujemy możliwość rozwoju, atrakcyjne warunki finansowe oraz pracę w miłym i młodym zespole. Kontakt: 690 08 78 74 lub @ .

Asystent/ka ds. Obsługi Klienta

Coveris Rigid Polska Sp. z o. o.,Siemianowice Śląskie — 10 godzin temu
., posiadająca dwa zakłady produkcyjne w Polsce, aktualnie poszukuje kandydata/tki na stanowisko: Asystent/ka ds. Obsługi Klienta Nr ref.

Asystentka Stomatologiczna

Nowoczesny, prężnie rozwijający się gabinet w Siemianowicach Śląskich, poszukuje dyplomowanej asystentki / higienistki stomatologicznej.

PRACA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ

M-DENT,Siemianowice Śląskie — 10 godzin temu

asystent nauczyciela

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Przyjazny Zakątek,Siemianowice Śląskie — 10 godzin temu
TERAPEUTYCZNY PUNKT PRZEDSZKOLNY "PRZYJAZNY ZAKĄTEK" W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH Zatrudnimy asystenta nauczyciela w grupie dzieci z orzeczeniami o potrzebie

Asystentka / higienistka stomatologiczna

Asystent zarządu / Sekretarka

CZT Sp. z o.o.,Będzin — 10 godzin temu
Dynamicznie rozwijająca się firma zatrudni osobę na stanowisko asystenta zarządu / sekretarki. Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.

Przyjmę pracownika - STAŻ W BIURZE

Przyjmę pracownika na staż do biura (dział przygotowania produkcji, asystent biura). Wymogania - rejestracja w PUP.
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie asystentka, Czeladź