Praca asystentka zarządu Łódź

Oferty: 1 - 20 z 81

Młodszy specjalista ds raportowania i analiz biznesowych

Business Line Support,Łódź — 10 godzin temu
dokumentacji technicznej oraz koordynacji realizowanych projektów, poszukuje kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista ds raportowania i analiz biznesowych/ Asystent
Zarządu Miejsce pracy: Łódź Zadania Na potrzeby Zarządu - przygotowywanie raportów i analiz biznesowych - organizacja materiałów i informacji - czynny

Asystentka Prezesa Zarządu

Rataj,Łódź — 10 godzin temu
Firma działająca w sektorze IT poszukuje kandydatów na stanowisko: Asystentka Prezesa Zarządu Zakres obowiązków : - zarządzanie korespondencją przychodzącą
i wychodzącą, - obsługa telefonu, - prowadzenie kalendarza oraz organizacja podróży służbowych Prezesa Zarządu, - udział w delegacjach na terenie kraju
koordynacja zamówień biurowych, - przygotowywanie i obsługa spotkań, konferencji i targów, - kontakt z administratorem budynku, - obsługa gości biura i Prezesa Zarządu

Asystent/Asystentka Centrum Dystrybucyjnego

BAT,Łódź — 10 godzin temu
Asystent/Asystentka Centrum Dystrybucyjnego - Łódź British American Tobacco to jedna z wiodących firm branży tytoniowej w Polsce i na świecie.

Asystent ds. Wsparcia technicznego z j. francuskim

G-Force,Łódź — 10 godzin temu
Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako: ASYSTENT DS.

Asystent/ Asystentka w obszarze administracyjno - finansowym

MobileMS Sp. z o.o.,Łódź — 10 godzin temu
Stanowisko: Asystent/Asystentka w obszarze administracyjno - finansowym Miejsce pracy: Łódź Do Twoich obowiązków należeć będzie: - realizacja bieżących
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres @ w tytule podając nazwę stanowiska: Asystent/Asystentka w obszarze administracyjno - finansowym

Asystent ds. Księgowości

ZIAJA DYSTRYBUCJA ŁÓDŹ,Łódź — 10 godzin temu
Oddział dystrybucji produktów wiodącej firmy na rynku polskim w branży kosmetycznej poszukuje kandydata na stanowisko Asystent ds.

Prezesa Zarządu do zadłużonej spółki

CRF,Łódź — 10 godzin temu
Poszukuję Prezesa Zarządu do zadłużonej spółki z zawieszoną działalnością z uwagi na brak płynności i środków na bieżącą działalności firmy.

Zatrudnię handlowca

Zakład Produkcyjny,Łódź — 10 godzin temu
aktywny udział w utrzymywaniu dostępności asortymentowej produktów przy składaniu zamówień i kontroli rotacji towarów • realizacja celów wyznaczanych przez zarząd

Projektant automatyk/ Asystent projektanta automatyka - Łódź

koordynacji realizowanych przez klientów firmy projektów, zarówno w Polsce jak i zagranicą, poszukuje kandydatów na stanowisko: Projektant automatyk/ Asystent

Projektant elektryk/ Asystent projektanta elektryka - Łódź

koordynacji realizowanych przez klientów firmy projektów, zarówno w Polsce jak i zagranicą, poszukuje kandydatów na stanowisko: Projektant elektryk/ Asystent

Analityk Finansowy

BFF Polska S.A.,Łódź — 10 godzin temu
analiza i kontrola kosztów  comiesięczna analiza sprawozdań finansowych i realizacji założeń budżetowych  analiza danych finansowych, raporty na potrzeby zarządu

Młodszy Specjalista ds. Planowania i Kontroli

Obowiązki:  comiesięczna analiza realizacji budżetu,  opracowywanie analiz i raportowanie na potrzeby Zarządu,  udział w procesie planowania i prognozowania
finansowego,  modelowanie finansowe zgodnie z potrzebami Zarządu.

Pracownik Biurowy Łódź

About You.Pl,Łódź — 10 godzin temu
prezentacji handlowych, analiz - konkurencji oraz raportów branżowych - aktualizowanie i wprowadzanie danych do Naszego systemu - inne zadania zlecone przez zarząd

asystent osoby niepełnosprawnej

Dom na Osiedlu,Łódź — 10 godzin temu
Poszukujemy do pracy asystenta dla kilkorga z naszych podopiecznych. Uprzednio prosimy zerknąć na naszą stronę domnaosiedlu.pl

Praktykant w Biurze Zarządu

Oferujemy i oczekujemy: Biuro Zarządu Od kandydatów oczekujemy: 1. Wysokiej kultury osobistej 2. Komunikatywności 3.
Organizacji spotkań, zebrań i prowadzenia kalendarza Zarządu 3. Organizacji wyjazdów służbowych Zarządu 4.

Asystent/ka Prawny

Kancelaria Adwokacka,Łódź — 10 godzin temu
Kancelaria Adwokacka w centrum Łodzi poszukuje osoby na stanowisko: Asystent/ka Prawny Miejsce pracy: Łódź Twoje obowiązki: - Bieżące wsparcie administracyjno-biurowe

dam pracę

B&P REAL ESTATE SP Z O.O.,Łódź — 10 godzin temu
budżetem i akceptacja faktur *planowanie i realizacja planów i wydatków z funduszu remontowego *bieżąca obsługa lokatorów nieruchomości *współpraca z zarządem

Poszukuje pracowników. Optyk/Asystent sprzedży

Medoptica,Łódź — 10 godzin temu
Salon Optyczny Medoptica w Łodzi, poszukuje aktualnie pracownika na stanowisku Optyk/Asystent sprzedaży.

Menedżer edukacyjny

EdWings,Łódź — 10 godzin temu
EdWings language school poszukuje asystentów, których zadaniem będzie prezentacja oferty szkoły językowej podczas wrześniowych wywiadówek oraz zebranie

Zatrudnię Higienistkę/Asystentkę stomatologiczną

Dodent,Łódź — 10 godzin temu
Dzień dobry, Zatrudnię Asystentkę Stomatologiczną do nowoczesnego gabinetu stomatologicznego zlokalizowanego na Retkini Zakres pracy : - asysta przy zabiegach