Praca badania rynku

Oferty: 1 - 20 z 20 268

Konsultant telefoniczny

ORIGEN Sp. z o.o. Sp.k.,Warszawa — 11 godzin temu
Zakres obowiązków: • telefoniczne umawianie spotkań • telefoniczna obsługa po-sprzedażowa, polegająca na wykonywaniu połączeń wychodzących związanych z badaniem
satysfakcji klientów • przeprowadzanie badania „Tajemniczy klient” • wypełnianie ankiet w programie • uzupełnianie bazy danych Od Kandydata/ki oczekujemy
poniedziałku do piątku z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych z tytułu niepełnosprawności) • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Pielęgniarka dziecięca / pielęgniarz dziecięcy

Promedis24 Nord GmbH — 8 godzin temu
Promedis24 GmbH to innowacyjna i odnosząca sukcesy na rynku niemieckim agencja zatrudnienia i doradztwa personalnego.
Przy tym: • profesjonalnie opiekujesz się małymi pacjentami, • przygotowujesz badania diagnostyczne i asystujesz przy nich; • dokumentujesz swoją pracę

KONTROLER JAKOŚCI

Plukon Sieradz Sp. z o.o. — 8 godzin temu
wymaganiami klientów; - prowadzenie dokumentacji jakościowej w trakcie trwania produkcji; - sporządzanie raportów dziennych; ü przeprowadzanie wewnętrznych badań
międzywydziałowa, przede wszystkim z działem produkcji; Dla jakiej organizacji zamierzasz pracować: Plukon Food Group jest jednym z największych graczy na rynku

Płatny Staż "Moja nowa praca

Projektanci Kariery — 8 godzin temu
Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady.
zwrot kosztów dojazdów - zwrot kosztów opieki nad osobą zależną - dodatek relokacyjny - wynagrodzenie dla opiekuna stażu (400 zł/miesiąc) - zwrot za badania

Diagnosta laboratoryjny (m/k)

Przy tym: • pobierasz materiał biologiczny od pacjentów; • analizujesz i opracowujesz wyniki badań diagnostycznych z zakresu chemii klinicznej, hematologii

Płatny Staż "Pracuję w Polsce"

dzieckiem lub osobą zależną – 20 osób - trener pracy dla 2 osób niepełnosprawnych - wynagrodzenie dla opiekuna stażu (500 zł brutto/miesiąc) - zwrot za badania

Instalator sieci internetowych

Levnet Sp. Z o.o.,Chociwel — 11 godzin temu
miejscowości: Maszewo, Chociwel, Ińsko, Dobrzany, Węgorzyno i okolice OBOWIĄZKI: Koordynacja działań związanych z modernizacją sieci na wybranym obszarze: - badanie
rynku pod planowana modernizację - planowanie radiowe - umawianie spotkań i prowadzenie rozmów i negocjacji z potencjalnymi klientami pod budowę przekaźników
kablowych i światłowodowych OFERUJEMY: Atrakcyjny system wynagrodzeń w tym umowę o prace Ciekawa i pełna wyzwań prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

ZETKAMA Sp. z o. o.,Kłodzko — 11 godzin temu
bezpiecznych poszczególnych materiałów dla zapewnienia ciągłości produkcji - weryfikacja i aktualizacja PDKC • analizę i optymalizacja procesów zakupowych • badanie
rynku materiałów i surowców w celu oceny możliwości pozyskania alternatywnych dostawców • zlecanie usług kooperacyjnych, rozliczenie ich w powierzonym
j. angielskiego, znajomość języka czeskiego będzie dodatkowym atutem Wybranej osobie oferujemy: • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Konstruktor-Programista

Relpol S.A - zakład Polon w Zielonej Górze,Zielona Góra — 11 godzin temu
Umów licencyjnych, lub innych, • Modernizacja konstrukcji istniejących wyrobów na podstawie analizy sygnałów rynkowych, lub wyników badań laboratoryjnych
, • Opracowywanie programów badań laboratoryjnych, aktywny udział w przeprowadzanych badaniach, oraz analiza wyników i sporządzanie sprawozdań, • Nadzór
komunikacyjnych: RS-232, RS-485, MicroWire, SPI, I2C, IEEE-488, CAN, USB, oraz podstawowych współczesnych standardów komunikacji bezprzewodowej, • Znajomość rynku

Badacz jakościowy i/lub ankieter badań ilościowych

ASM CENTRUM BADAŃ I ANALIZ RYNKU,Łódź — 11 godzin temu
ANKIETER BADAŃ ILOŚCIOWYCH I/LUB JAKOŚCIOWYCH (obszar pracy: woj. łódzkie) Firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku poszukuje dynamicznych, zorganizowanych
osób do współpracy przy realizacji badań ilościowych oraz jakościowych.
Realizacja badań ilościowych ( ankietowanie techniką PAPI, CAPI, MOBI) i/lub realizacja badań jakościowych (indywidualne wywiady pogłębione tj.

Teleankieter

ASM,Łódź — 11 godzin temu
Firma ASM Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: TELEANKIETERA (przeprowadzanie wywiadów, zbieranie opinii społeczeństwa
• Chcesz uczestniczyć w ciekawych projektach i badaniach? • Jesteś otwarta/y na nowe doświadczenia?

Koordynator/Kierownik Sieci Handlowej Piekarni

4Value Business Consulting,Milanówek — 10 godzin temu
piekarniczo-cukierniczym, • wdrażanie i rozwój działań promocyjnych, reklamowych i public relations (komunikacji z klientem, akcji promocyjnych, programów lojalnościowych, badań
satysfakcji klienta), • analiza potrzeb rynku, grup klientów i działań konkurencji, • dbałość o właściwą pozycje firmy na rynku, • przygotowywanie i analiza
Weryfikacja odbywać się będzie według 4 kroków: • Weryfikacja CV • Rozmowy wstępne • Badanie FRIS® • Rozmowy zasadnicze Proszę w temacie wiadomości umieścić

Próbobiorca

J.S Hamilton Poland SA,Tychy — 10 godzin temu
(www.hamilton.com.pl) jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów
poszukujemy kandydatów na stanowisko: Próbobiorca Miejsce pracy: Gdynia/ Tychy (do wyboru) CO BĘDZIESZ U NAS ROBIĆ: Pobieranie i transportowanie próbek do badań
OFERUJEMY: Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Szereg benefitów tj. dopłata do karty Multisport, ZFŚS

Analityk finansowy

GD Profesja,Wieluń — 10 godzin temu
Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji
Zakres Obowiązków • Analiza danych dotyczących sprzedaży oraz przychodów, umów i kontaktów. • Badanie zyskowności produktów i aktualnych wyników w przekroju

Specjalista ds. marketingu!

Iview-Recruitment,Pelplin — 10 godzin temu
analiza i świadomy wybór skutecznych narzędzi); • analizy związane z trendami rynkowymi (we współpracy z Product Managerem – wprowadzanie nowych produktów: badanie
rynku i konkurencji, badanie poziomu cenowego we współpracy z Dziełem Sprzedaży).

Technik laborant

PPF Hasco-Lek,Wrocław — 10 godzin temu
Prowadzimy także zaawansowane badania w dziedzinie nauk medycznych oraz farmacji.
Działamy w oparciu o całkowicie polski kapitał i na rynku funkcjonujemy z sukcesami już od ponad trzydziestu lat.

Technil laborant - próbobiorca (Siechnice)

PPF Hasco-Lek,Siechnice — 10 godzin temu
statusowymi, - archiwizację próbek materiałów wyjściowych, - wykonywanie analiz chemicznych za pomocą podstawowych technik instrumentalnych i klasycznych, - badania

Projekt "Pracuję w Polsce"

Projektanci Kariery,Opole — 10 godzin temu
nad dzieckiem lub osobą zależną – 20 osób trener pracy dla 2 osób niepełnosprawnych wynagrodzenie dla opiekuna stażu (500 zł brutto/miesiąc) zwrot za badania

Płatne staże

Projektanci Kariery,Kraków — 10 godzin temu
Dodatkowo: zwrot kosztów dojazdów zwrot kosztów opieki nad osobą zależną dodatek relokacyjny wynagrodzenie dla opiekuna stażu (400 zł/miesiąc) zwrot za badania

Mystery Shopping / Klient Tajemniczy

Performance Check,Warszawa — 10 godzin temu
Nasze przedsiębiorstwo jest instytutem zajmującym się badaniem rynku, specjalizujemy się w badaniach jakości obsługi klienta metodą Mystery Shopping.
Płacimy stałą stawkę na bazie honorarium, to znaczy z testu na test spisujemy nową umowę dla każdego badania.
Kwota zależy od liczby zleceń, czasu badania i firmy zlecającej.