Praca bankowość i usługi finansowe Bełchatów

Oferty: 1 - 18 z 18

Prowadzenie saloniku RUCH - Bełchatów

RUCh S.A.,Bełchatów
RUCH to sieć blisko 1800 kiosków i saloników oferujących szeroką paletę produktów i usług –nie tylko prasowych, a także artykułów FMCG, usług finansowych
10 godzin temu

DODATKOWA PRACA DLA EMERYTÓW, STUDENTÓW I OSÓB NA ETACIE

iCREDIT,Bełchatów
- Aktywnie reprezentuje działalność oraz usługi spółki potencjalnym i obecnym klientom; - Wykonuje bezpośrednią sprzedaż produktów finansowych firmy; -
lub dodatkowy dochód o nielimitowanej wysokości; - Możliwość samodzielnego decydowania o ilości czasu poświęconego na pracę; - Uzyskanie niezależności finansowej

Analityk danych językowych z j. niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.,Bełchatów
Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.
5 godzin temu

BRYGADZISTA ZESPOŁU

Agencja Pracy Select,Bełchatów
. - Atrakcyjne warunki finansowe. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.
8 godzin temu

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA

. - Prowadzenie rozliczeń finansowych (min. wystawianie paragonów, faktur, wykonywanie raportów). - Dbanie o czysty i schludny wygląd recepcji. - Wspieranie

Analityk danych językowych z j. francuskim

Recepcjonista/Recepcjonistka

BUSINESS SOLUTIONS,Bełchatów
43 minuty temu

Brygadzista zespołu

PRACA Specjalista ds. rozwoju usług edukacyjnych ŻAK

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK,Bełchatów
7.Telefoniczna i osobista obsługa klienta, 8.Wysoka orientacja na potrzeby klienta, 9.Pomoc w przygotowywaniu materiałów informacyjnych dla odbiorców usług

Obsługa stoiska z fajerwerkami!! stawka 17 do 20 brutto

work&profit,Bełchatów
osobowych na podstawie przepisów prawa, b. podmioty, którym Spółka powierzyła przetwarzanie danych osobowych c. podmioty, na rzecz których spółka świadczy usługi

Lekarz Medycyny Rodzinnej

Neuca,Bełchatów
Wymagania: - ukończona specjalizacja z medycyny rodzinnej, - mile widziana chęć świadczenia usług dla dzieci bez ograniczeń wiekowych, - orientacja na
57 minut temu

Kierowca międzynarodowy ( autotransporter)

Sanpro,Bełchatów
Oferujemy: - bardzo atrakcyjne warunki finansowe ( ok 2000 Euro netto) - stabilne zatrudnienie na przejrzystych warunkach - pracę w cyklach tygodniowych

Kosztorysant Bełchatów

HR Project,Bełchatów
faktur VAT Rozsyłanie zapytań ofertowych na materiały budowlane Kompletowanie dokumentacji, atestów, certyfikatów Część obowiązków z zakresu kontrolingu finansowego
/ raportowanie z zaawansowania finansowego robót budowlanych oraz ofert Wykonywanie tłumaczeń dokumentacji od kontrahentów zagranicznych oraz innych dokumentów

Specjalista ds sprzedaży

Fitkredyt,Bełchatów
rzetelności oraz dyspozycyjności w godzinach pracy biura; * Doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze Klienta; * Doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych
OBOWIĄZKI: * Sprzedaż produktów finansowych, pozyskiwanie nowych Klientów; * Obsługa i utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami Firmy; * Działania marketingowe

Kierownik Sekcji Bełchatów

Finance,Bełchatów
Dynamicznie rozwijająca się Firma Finansowa zajmująca się udzielaniem i obsługą pożyczek gotówkowych.
B - mile widziane doświadczenie w branży finansowej Zapewniamy: - bezpieczeństwo i stabilne warunki zatrudnienia - niezbędne szkolenia - interesującą pracę

Inspektor Ochrony Danych Osobowych/ Asystent/ka BIURA

ABIkonsulting Ewa Żero-Liguzińska,Bełchatów
Wynagrodzenie: staż (nauka), szkolenia- wsparte finansowo.

Praca w obsłudze klienta

IBS,Bełchatów
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż usług i obsługę klientów.

MONTER, ŚLUSARZ, MACHANIK

TLS,Bełchatów
Naszym Klientom gwarantujemy usługi najwyższej jakości przy użyciu profesjonalnego oraz nowoczesnego sprzętu.
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie bankowość i usługi finansowe, Bełchatów