Praca bankowość i usługi finansowe Jarocin, gm. Jarocin, Wielkopolskie

Oferty: 1 - 15 z 15

Doradca Klienta ds. produktów bankowych

Finance Care Sp. z o.o.,Jarocin — 11 godzin temu
Specjalizujemy się w świadczeniu usług outsourcingowych na rzecz banków oraz towarzystw ubezpieczeniowych.
., a wśród jej Klientów znajdują się wiodące instytucje finansowe.

Kasa Stefczyka: Opiekun Finansowy - Jarocin

Kasa Stefczyka,Jarocin — 12 godzin temu
Działamy na rynku usług finansowych od ponad 20 lat.
Obecnie poszukujmy Kandydata na stanowisko: OPIEKUN FINANSOWY, którego zadaniem jest sprzedaż produktów i usług finansowych w oddziale Kasy Stefczyka,
doradztwo finansowe, kontakt telefoniczny z Klientami oraz obsługa kasowa klientów.

POLOmarket Witaszyce zatrudni pracowników

Frapo Dystrybucja Sp. z o.o.,Jarocin — 11 godzin temu
Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane podwykonawcom świadczącym dla ADO usługi związane z przeprowadzaniem postępowań rekrutacyjnych i usługi

PRACA CZEKA

BWR,Jarocin — 11 godzin temu
Zajmujemy się kompleksową obsługą finansową osób fizycznych jak i zakladów pracy na terenie twojego miejsca zamieszkania.

Zostań Doradcą Biznesowym Play dla Firm

PPHU Sigma,Jarocin — 11 godzin temu
Zadania: -sprzedaż biznesowych produktów i usług operatora Play na terenie województwa wielkopolskiego i lubuskiego -nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów
Oferujemy: -interesującą pracę dla wiodącego i autoryzowanego partnera Play -możliwość rozwoju zawodowego -profesjonalne szkolenia z zakresu nowoczesnych usług

Doradca Ubezpieczeniowy

PZU,Jarocin — 11 godzin temu
Jeśli cenisz sobie niezależność i poszukujesz satysfakcjonujących możliwości finansowych, to mamy dla Ciebie doskonałą ofertę.
Zostając naszym specjalistą: - pośredniczysz w zawieraniu umów - negocjujesz warunki dla klienta - oferujesz produkty ubezpieczeniowo-finansowe (firmy

Kasjer, sprzedawca, peronowy. Praca na stacji paliw OCHMAN J

OCHMAN,Jarocin — 11 godzin temu
Zadania oraz oczekiwania przy pracy na stanowisku : - obsługa klienta - sprzedaż towarów i usług - motywacja do pracy - umiejętność pracy w zespole Zapewniamy

Kierownik ds. technicznych i rozwoju

Rybhand Sp. z o.o. Sp. K,Jarocin — 11 godzin temu
B Oferujemy: - zakwaterowanie - atrakcyjne warunki finansowe - umowę współpracy Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

Praca dodatkowa dla przedstawicieli handlowych i ubezpieczen

Lexius sp z o.o.,Jarocin — 11 godzin temu
Kancelaria Prawno-Finansowa nawiąże współpracę z przedstawicielami handlowymi i ubezpieczeniowymi posiadającymi kontakty z przedsiębiorcami.
Oferujemy możliwość osiągnięcia dodatkowych korzyści finansowych małym nakładem pracy. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail @

Spedytor międzynarodowy z językiem niemieckim

transport i spedycja,Jarocin — 11 godzin temu
Zakres obowiązków: - organizowanie i planowanie transportu - nadzór nad procesem planowania usług transportowych - budowanie długotrwałych relacji z przewoźnikami
i klientami - dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych Oczekujemy: - komunikatywnej rozmowy w języku niemieckim - warunek konieczny - dobrej

Konsultant Obsługi Klienta

Finance Care Sp. z o.o.,Jarocin — 12 godzin temu
Finance Care Sp. z o.o. to Mulitagencja Bankowa o wieloletnim doświadczeniu w świadczeniu wysoko-wyspecjalizowanych usług outsourcingu wyłącznie na rzecz

Kontroler Finansowy

Anco Sp. z o.o.,Jarocin — 12 godzin temu
Anco Sp. z o.o. dostawca gazu w powiecie jarocińskim zatrudni osobę na stanowisko Kontrolera finansowego Miejsce pracy: Jarocin Opis stanowiska: • uczestnictwo
w przygotowywaniu planów finansowych, • kontrolowanie realizacji planów finansowych, analizowanie odchyleń, • przygotowywanie raportów i sprawozdań na
Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy nadsyłać w terminie do 29 września 2017 r. na adres e-mail sekretariatu z dopiskiem w temacie wiadomości „Kontroler finansowy

Praca dodatkowa w Finansach

Profi Credit Polska S.A,Jarocin — 12 godzin temu
Praca dodatkowa w Finansach Firma z wieloletnim stażem na rynku obecnie poszukuje komunikatywnej osoby na stanowisko Doradcy Finansowego oraz chętnie nawiążemy

Pracownik składu węgla- kierowca

BK Trade Bartosz Karolczyk,Jarocin — 12 godzin temu
Oferujemy: - Pracę w stabilnej finansowo i rozwijającej się firmie, - Pracę od zaraz - Możliwość rozwijania swoich umiejętności w nowoczesnym zakładzie

Praca dla ludzi z Ukrainy, Białorusi, Mołdawi. Od Zaraz!

Respect Plus,Jarocin — 12 godzin temu
Oferujemy umowę, dobre warunki finansowe oraz organizujemy zakwaterowanie w dogodnych warunkach.
Filtruj oferty pracy