Praca bankowość i usługi finansowe Kielce

Oferty: 1 - 20 z 226

Poszukiwany Stażysta ds. Analiz Podmiotów Finansowych

Innowator Sp. z o. o.,Kielce — 18 godzin temu
Świadczymy również usługę pośrednictwa w zakresie pozyskiwania kredytów, gwarancji i zabezpieczeń bankowych dla firm i instytucji publicznych.
Jeżeli jesteś osobą, która: • interesuje się branżą bankową w Polsce i na świecie; • jest absolwentem lub studentem IV lub V roku studiów na kierunku bankowość
, finanse i rachunkowość lub pokrewne; • zna zasady analizy sprawozdań finansowych (mile widziane w zakresie podmiotów z sektora finansowego) oraz zagadnienia

Specjalista ds. księgowości

LEGION CK Sp. z o.o.,Kielce — 17 godzin temu
obowiązującymi przepisami, tj. ustawy o rachunkowości, przepisami prawa podatkowego • przygotowywanie deklaracji podatkowych • przygotowywanie sprawozdań finansowych
Warszawska 34 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług pracy tymczasowej, ochrony mienia oraz usług porządkowych.

Specjalista ds. Sprzedaży i Rozwoju Sieci Partnerskiej EasyP

SQTR Sp. z o.o. - Przedłużona Gwarancja EasyProtect,Kielce — 17 godzin temu
SQTR to spółka działająca w branży usług i produktów finansowych oraz nowoczesnych rozwiązań z zakresu szeroko rozumianego outsourcingu.
Osiągnięcie pozycji lidera w sektorze usług przedłużonej gwarancji i asekuracji sprzętu w przeciągu 7 lat obecności na polskim rynku, zawdzięczamy konsekwencji

Główna Księgowa

S24,Kielce — 17 godzin temu
Opis firmy: Dynamicznie rozwijająca się firma, która świadczy usługi finansowo-księgowe.
Obowiązki: • weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych, • prowadzenie pełnej księgowości i samodzielne przygotowywanie sprawozdań finansowych, • zarządzanie
znajomość języka angielskiego, • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT oraz CIT, • praktyczna znajomość systemów finansowo-księgowych

Programista PHP/Specjal. do obsł. Microsoft Excel

Kancelaria,Kielce — 18 godzin temu
Firma finansowo-prawna poszukuje pracownika na stanowisko: Programista PHP/Informatyk/ Specjalista do obsługi programu Microsoft Excel Zakres obowiązków
umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej Mile widziane: • znajomość systemów kontroli wersji: SVN, GIT • znajomość systemu LINUX i konfiguracji usług

Przedstawiciel w branży finansowej

Adecco Poland,Kielce — 18 godzin temu
pozytywnych relacji z obecnymi oraz nowymi klientami, -Pozyskiwanie klientów biznesowych i indywidualnych, -Doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług
finansowych, -Realizacja założonych celów.
komunikacyjne, interpersonalne, -Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej, -Gotowość do rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży finansowej

Poszukiwany Specjalista ds. finansowych!

płatnościami, kreowanie polityki oraz monitoring w zakresie należności, zapasów i zobowiązań wg przyjętych kryteriów • Prognozowanie i monitoring płynności finansowej
• Administracja w zakresie systemów bankowych, współpraca z bankami • Składanie wniosków kredytowych i leasingowych, raportowanie do instytucji finansowych

Specjalista ds. funduszy unijnych - analityk finansowy

opracowywanie kompletnych aplikacji do europejskich programów pomocowych (wnioski, biznes plany, studia wykonalności), • opracowywanie analiz i prognoz finansowych

Specjalista ds. pozyskiwania Funduszy UE

Innowator sp. z o.o.,Kielce — 18 godzin temu
stanowiska: • realizacja działań związanych z pozyskiwaniem zewnętrznych źródeł finansowania; • monitorowanie konkursów rozpisanych w nowej perspektywie finansowej
Oferujemy: • dynamiczną i interesującą pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku usług consultingowych, rozwój zawodowy i poszerzanie wiedzy, Kandydaci

Praca dodatkowa

iCredit Sp. z o.o.,Kielce — 18 godzin temu
iCredit Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej korporacji działającej w sektorze usług finansowych, będącej liderem w branży na obsługiwanych rynkach.

Koordynator Zespołu Sprzedaży

Rekrutacja ukryta,Kielce — 18 godzin temu
Firma finansowa będąca częścią międzynarodowej korporacji działającej w sektorze usług finansowych zatrudni Koordynatora Zespołu Sprzedaży.

Dodatkowy dochód, także dla emerytów

Przedstawiciel handlowy

CKk,Kielce — 18 godzin temu
Przedstawiciel Handlowy Opis stanowiska: - sprzedaż usług na rynku indywidualnych oraz biznesowym - opieka nad powierzoną bazą klientów - reprezentowanie
całej Polski. - tel. służbowy - auto służbowe Wymagania - mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowca samodzielnego, agenta ubezpieczeniowego, finansowego

Doradca klienta

iCredit,Kielce — 18 godzin temu
iCredit Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej korporacji działającej w sektorze usług finansowych, będącej liderem w branży na obsługiwanych rynkach

Inżynier budowy / Kosztorysant

GB Technology,Kielce — 17 godzin temu
. - Aktualizacja i tworzenie branżowej bazy dostawców usług i materiałów budowlanych.
. - Znajomość lokalnego rynku Dostawców materiałów i usług budowlanych. - Umiejętność wyceniania robót. - Umiejętności czytania dokumentacji technicznej

Recepcjonistka/Recepcjonista

Pracownik ochrony

P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o.,Kielce — 17 godzin temu
Warszawska 34 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej.

Kwalifikowany pracownik ochrony

Personel sprzątający

Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie bankowość i usługi finansowe, Kielce