Praca bankowość i usługi finansowe Koszalin

Oferty: 1 - 20 z 76

LISTONOSZ SAMOCHODOWY - WYSOKI DODATEK MOTYWACYJNY

Fundacja Aktywizacja,Koszalin — 19 godzin temu
przygotowanie korespondencji do doręczenia, - doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych, - realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług
Gwarantujemy: - wsparcie specjalistów, - opiekuna zatrudnienia, - dodatki finansowe do 600 zł, - kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje, np. informatyczne

Zatrudnię

AR Partners Sp z o.o.,Koszalin — 19 godzin temu
O firmie AR Partners to dynamicznie rozwijająca się Firma w branży usług finansowych.

Doradca ds. leasingu

Doradztwo Finansowe,Koszalin — 19 godzin temu
Firma branży finansowej poszukuje osoby do pracy w terenie ( pozyskiwanie nowych klientów, obsługa dotychczasowych) oraz do obsługi biura.
B - mile widziane doświadczenie w sektorze usług finansowych - dobra znajomość pakietu Microsoft Office - wiedza z zakresu leasingu oraz narzędzi finansowania

Kierowca samochodu z reklamą (fiat Panda) - Koszalin

P.F. Kredyty-Chwilówki,Koszalin — 19 godzin temu
Pośrednictwo Finansowe "KREDYTY-Chwilówki" Sp. z o.o. to znana i ciesząca się zaufaniem Klientów marka oraz sprawdzony pracodawca.
Wieloletnie doświadczenie na rynku usług finansowych, ogólnopolski zasięg i ponad pół miliona zadowolonych Klientów zaowocowały silną pozycją naszej Firmy
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę dla Pośrednictwa Finansowego „KREDYTY-Chwilówki“ Sp. z o.o. na archiwizację i wykorzystywanie

Pracownik biurowy - Koszalin

Firma finansowa,Koszalin — 19 godzin temu
Firma z branży finansowej zatrudni pracownika biurowego.
dofinansowania do okularów) - Przejrzyste warunki pracy i płacy - Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy - Pracę polegająca na sprzedaży produktów finansowych
stanowi dla Ciebie problemu - Masz chęć do pracy i nie boisz się wyzwań Widzisz się w pracy, gdzie do Twoich zadań należeć będzie: - Sprzedaż produktów i usług

Opieka nad Panem Viktorem w Niemczech

InterKadra,Koszalin — 18 godzin temu
Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech Data wyjazdu
w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług

Opieka do Pana Manfreda w Niemczech

Interkadra,Koszalin — 18 godzin temu

magazynier/operator wózka widłowego

Maced sp. z o.o.,Koszalin — 18 godzin temu
zaangażowanie - książeczka sanepid Oferujemy: - zatrudnienie w ramach umowy o pracę - bezpłatny transport na trasie Bobolice-Polanów - system premiowania - finansowe

OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH

Interkadra,Koszalin — 19 godzin temu
Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Opieka do Pana Marka w Niemczech

Interkadraa,Koszalin — 19 godzin temu

Doradca Klienta

Action,Koszalin — 24 minuty temu
Doradca Klienta Zakres obowiązków: Praca obejmuje sprzedaż materiałów eksploatacyjnych (tusze i tonery) oraz usług w wolnostojącym punkcie sprzedaży
Handlowego, w tym w weekendy - Możliwość dostosowania godzin pracy - System premiowy uzależniony od wyników (w tym atrakcyjne wynagrodzenie za sprzedaż usług

Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Inwestycyjnej

Coberon,Koszalin — 19 godzin temu
min. tynki, docieplania ) sporządzanie ofert techniczno - handlowych pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją ocenianie aktualnej kondycji finansowej

Specjalista ds. ekonomicznych

PORR S.A.,Koszalin — 19 godzin temu
Opis stanowiska: • Budżetowanie, analiza kosztów i CashFlow • Dekretacja faktur VAT w SAP • Tworzenie i analiza raportów finansowo-ekonomicznych (miesięcznych

Doradca Klienta Biznesowego // Account Manager

EMERO GROUP,Koszalin — 19 godzin temu
Świadczymy sprzedaż szeregu usług telefonii stacjonarnej i komórkowej na rynku klienta indywidualnego i biznesowego.
zadań należeć będzie: - pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych oraz praca na bazach - przygotowywanie ofert handlowych - zawieranie umów o świadczenie usług
telekomunikacyjnych - opieka nad powierzonymi Klientami - budowanie pozytywnego wizerunku w zakresie produktów i usług Orange Polska (OPL) Oczekujemy:

MAGAZYNIER- praca na 2 zmiany

Grupa Progres,Koszalin — 19 godzin temu
Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR.
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie

Konwojent - Koszalin

Solid Security Sp. z o.o,Koszalin — 19 godzin temu
podstawie zgody przed jej cofnięciem, 4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi

Key account manager z j. angielskim ( 6000zł-8000zł)

Welltoc sp. z o.o.,Koszalin — 19 godzin temu
Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

RTV Euro AGD - Sprzedawca Finansowy, Koszalin

RTV Euro AGD,Koszalin — 19 godzin temu
Sprzedawca Finansowy Miejsce pracy Koszalin Zobacz co zyskujesz pracując z nami: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - wynagrodzenie podstawowe
Jako sprzedawca finansowy, doradzasz zgodnie ze Standardem Obsługi Klienta, naszym klientom w zakresie produktów finansowych i ubezpieczeniowych oferowanych

Monter instalacji sanitarnych, hydraulik

J&J Bau,Koszalin — 19 godzin temu
Firma "J&J Bau s.c." świadczy kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa instalacji, począwszy od projektu po realizację inwestycji.

Hydraulików do Gratzu

Herzog,Koszalin — 19 godzin temu
W dziedzinie HR świadczy usługi takie jak pośrednictwo pracy, zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych.
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie bankowość i usługi finansowe, Koszalin