Praca bankowość i usługi finansowe Oleśnica, gm. Oleśnica, Dolnośląskie

Oferty: 1 - 13 z 13

Lider Zespołu ds.ODSZKODOWAŃ

Prawa Poszkodowanych Sp. z o.o.,Oleśnica — 21 godzin temu
Naszą misją jest propagowanie wiedzy o prawach jakie przysługują osobom poszkodowanym a wieloletnie doświadczenie naszych Prawników pozwala nam świadczyć usługi
rynek branży odszkodowawczej dopiero się w Polsce rozwija, więc przed osobami współpracującymi z nami istnieją możliwości dużego rozwoju zawodowego i finansowego

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU – ELEKTROMECHANIK

PMI Outsourcing,Oleśnica — 20 godzin temu
PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy

Pracownik montażu

Interkadra,Oleśnica — 20 godzin temu
InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm.

Kontroler jakości / Oleśnica

Interdont Support Q Sp. z o.o.,Oleśnica — 20 godzin temu
odpowiedzialność - bardzo dobry wzrok Oferujemy: - pracę na podstawie umowy zlecenia/ umowę o pracę - pracę w systemie zmianowym - korzystne warunki finansowe

CZYNNOŚCI MAGAZYNOWE

HR WORK FORCE,Oleśnica — 20 godzin temu
Nasza Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

15 zł netto - POLOmarket Oleśnica

Frapo Dystrybucja,Oleśnica — 20 godzin temu
Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane podwykonawcom świadczącym dla ADO usługi związane z przeprowadzaniem postępowań rekrutacyjnych i usługi

Operator produkcji od zaraz!!! Atrakcyjna oferta!!!

TRENKWALDER,Oleśnica — 20 godzin temu
Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - Oleśnica

Apteka Gemini,Oleśnica — 20 godzin temu
Jakość świadczonych usług oraz szacunek do pacjenta i współpracownika to wartości, jakimi się kierujemy.

POLOomarket kasjer-sprzedawca/Oleśnica

Osoba do przeprowadzenia szkolenia obsługa kasy fiskalnej

Syntea,Oleśnica — 20 godzin temu
W ramach projektu współfinansowanego ze środków UE poszukujemy firm/osób gotowych do przeprowadzenia szkolenia "pracownik usług kosmetycznych" dla uczniów

Pośrednik Nieruchomości. Przeczytaj uważnie zanim aplikujesz

NOVENA s.c.,Oleśnica — 20 godzin temu
Możemy jedynie wesprzeć Cię finansowo zwrotem kosztów dojazdów do klientów, jeśli widzimy zapał do pracy.

Trener VCC

szkolenia,Oleśnica — 20 godzin temu
komputerowych - projektowanie stron internetowych PHP XAMPP - administrator baz danych - prezentowanie informacji w biznesie - barman - carving - wykonanie usług
wykorzystaniem programu Comarch ERP Optima - transport i spedycja na rynku krajowym i międzynarodowym - inżynieria projektowania komputerowego 2D i 3D - pracownik usług

Główny Ksiegowy

ZNTK Oleśnica S.A.,Oleśnica — 21 godzin temu
Opis stanowiska: • Prowadzenie pełnej księgowości spółki • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi standardami rachunkowości • Nadzór nad
(GUS, NBP, dostawcy, banki) • Nadzór nad płynnością finansową firmy i aktywny udział w ustalaniu i realizacji jej polityki finansowej • Nadzór nad funkcjonowaniem
księgowości oraz controllingu • Współudział w budowie strategii rozwoju, budżetów, raportów finansowych Wymagania: • Umiejętność samodzielnej pracy i
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie bankowość i usługi finansowe, Oleśnica