Praca bankowość i usługi finansowe Płock

Oferty: 1 - 20 z 87

Doradca Klienta

Mikro-Finanse Sp.zo.o.,Płock — 18 godzin temu
W związku z rozwojem firmy, świadczącej usługi finansowe, poszukujemy do stacjonarnego biura w Płocku kandydata na stanowisko: Doradca Klienta Oferujemy
pracę, -system premiowy zależny od wyników pracy, -pakiet szkoleń, -niezbędne narzędzia do pracy Do obowiązków pracownika należeć będzie: - sprzedaż usług
Oczekiwania wobec pracownika: -wysokiego zaangażowania -mile widziane doświadczenie w branży finansowej -prawo jazdy kat.

Monterzy konstrukcji stalowych

P.U.T.Tech - Export Sp.z.o.o,Płock — 19 godzin temu
Preferujemy różne formy współpracy jak samodzielna wycena i wykonanie robót, jak również zajmujemy się wynajmem pracowników i świadczeniem usług rekrutacyjnych

Operator

Flexpol Sp. z o.o.,Płock — 18 godzin temu
Kandydatom oferujemy: • pakiet usług medycznych Medica, • świadczenia socjalne: dofinasowanie do wypoczynku, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży

ZATRUDNIMY DO NOWO OTWIERANEGO SKLEPU SPOŻYWCZ.PŁOCK-GÓRNA

GRAM MARKET,Płock — 18 godzin temu
podstawie zgody przed jej cofnięciem, 4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi

Specjalista ds. Kontroli Finansowej

Adecco Poland Sp. z o.o.,Płock — 18 godzin temu
Kontroli Finansowej Miejsce pracy: Płock Zadania: • Analiza finansowa i weryfikacja projektów, • Planowanie oszczędności.
Aplikację proszę przesyłać za pomocą odnośnika: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Specjalista-ds-Kontroli-Finansowej/86284-144772-25-800-1688.html

Menedźer Sprzedaży

MetLife SA,Płock — 18 godzin temu
Jeżeli: • Szukasz pracy dającej satysfakcję i możliwość rozwoju zawodowego i finansowego • Czerpiesz przyjemność pracy z ludźmi • Swoją energią zarażasz

Opiekun seniorów

Promedica24,Płock — 18 godzin temu
Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych.

Centrum Nauki i Biznesu Żak - nauczyciel

Centrum Nauki i Biznesu ŻAK,Płock — 18 godzin temu
ŻAK w Płocku zatrudni nauczycieli do Szkoły Policealnej w systemie zaocznym na kierunki i przedmioty: - Technik BHP, - Technik Rachunkowości, - Technik Usług

Doradca klienta

iCredit Sp. z o.o.,Płock — 18 godzin temu
Firma finansowa iCretit Sp. z o.o. działająca na terenie Płocka zatrudni osoby na stanowisko doradca klienta. Miejsce pracy Płock.

Instalator/serwisant internetu i multimediów

INM sp. z o.o.,Płock — 18 godzin temu
OBOWIĄZKI: • Podłączanie klientów do sieci dostępowej LAN/Wlan, internetu satelitarnego oraz LTE • Usługi serwisowe, bieżący monitoring sieci dostępowej

PRACA WE WRZEŚNIU - IDEALNA DLA STUDENTA!!!

EdWings,Płock — 18 godzin temu
Jesteśmy firmą z 20 letnim doświadczeniem na rynku usług edukacyjno-szkoleniowych.

Menadżer edukacyjny - Edwings Language School

Szukamy koordynatora szkoleń

Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych,Płock — 18 godzin temu
Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych to lider w branży usług edukacyjnych, szkoleniowych i doradczych.

Kontroli Finansowej Miejsce pracy: Płock Zadania: • Analiza finansowa i weryfikacja projektów, • Planowanie oszczędności, Nasze wymagania: • Wykształcenie
Aplikację proszę przesyłać za pomocą odnośnika: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Specjalista-ds-Kontroli-Finansowej/80308-129897-25-761-1688.html

Szkoła ŻAK zatrudni nauczyciela

Szkoła ŻAK w Płocku,Płock — 18 godzin temu
zatrudni nauczycieli z przygotowaniem pedagogicznym do Szkoły Policealnej w systemie zaocznym na kierunki: - Technik BHP, - Technik rachunkowości, - Technik usług

OPERATORZY: prościarki, zgrzewarki, lasera 3d, maszyn CNC

Stalmech,Płock — 18 godzin temu
zgrzewarki wieloelektrodowej • Operator prościarki sterowanej numerycznie • Operator lasera 3D • Operator maszyn CNC Oferujemy: - atrakcyjne warunki finansowe

Zatrudnimy Główną Księgową/Księgowego

NOVA STAL Sp. z o.o.,Płock — 18 godzin temu
Obowiązki: • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów • odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami
stanowisku samodzielnego księgowego lub w firmie audytorskiej • znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej

Technik Usług Kosmetycznych - REKRUTACJA TRWA ! ! !

Ucząc się na kierunku technik Usług Kosmetycznych całkowicie za darmo zdobywasz cenną wiedzę w dziedzinie kosmetyki!

Inzynier budowy

Rinkon Sp. z o.o.,Płock — 18 godzin temu
RINKON to marka świadcząca wysokiej jakości usługi w branży wodno - kanalizacyjnej.

Pracownik Działu KAdr

Oferujemy: atrakcyjne warunki finansowe, możliwość podjęcia pracy od zaraz, praca w nowoczesnej firmie o rozpoznawalnej marce i wysokiej kulturze organizacyjnej
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie bankowość i usługi finansowe, Płock