Praca bankowość i usługi finansowe Słupsk

Oferty: 1 - 20 z 57

Pracownik Obsługi Klienta (Słupsk)

Poczta Polska S.A.,Słupsk — 10 godzin temu
Na Twój dzień pracy będzie się składać: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna sprzedaż towarów handlowych w

Koordynator Projektu

Grupa Progres,Słupsk — 10 godzin temu
Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR.
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki,jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie

Opiekunka osób starszych w Niemczech

InterKadra,Słupsk — 10 godzin temu
Świadczymy usługi z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej.
w celach przysłania informacji o charakterze marketingowym, pochodzących od Administratora Danych, zgodnie z ustawą z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług

Opieka do Pani Helgi w Niemczech

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech Data wyjazdu

Opieka osób starszych w Niemczech

Opieka do Pana Alberta w Niemczech z premią letnią

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

OFERTA DLA PRZEWOŹNIKÓW 13.6/24t

ELFTRANS,Słupsk — 10 godzin temu
Nasza firma ELFTRANS specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie transportu i spedycji międzynarodowej.
W zakresie naszych usług planujemy i organizujemy transporty ładunków zarówno całopojazdowych (FTL) jak i częściowych (LTL), ładunków chłodniczych, a także
Kierunki świadczonych usług w zakresie transportu międzynarodowego to kraje Unii Europejskiej min.

Recepcjonistka

ReNew Institute,Słupsk — 10 godzin temu
obsługa i koordynacja pracy recepcji -Profesjonalna obsługa oraz troska i opieka indywidualna nad klientem -Udzielanie kompetentnych informacji w zakresie usług

Brygadzista Magazynu

Curver,Słupsk — 10 godzin temu
Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają prowadzony proces rekrutacji oraz dostawcy
usług prawnych i doradczych. 5.

Programista CNC

Grupa P.B.A. Doradztwo Personalne - Outsourcing,Słupsk — 10 godzin temu
Świadczymy usługi w zakresie rekrutacji, outsourcingu pracowniczego, audytów pracowniczych oraz kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej.

Sprzątanie obiektu w Słupsku

Amlux,Słupsk — 10 godzin temu
podstawie zgody przed jej cofnięciem, 4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi

Sprzątanie sklepu w Słupsku

Doradca Klienta

Pośrednictwo Finansowe Emi-Kredyt,Słupsk — 10 godzin temu
Obowiązki i oczekiwania: -aktywne pozyskiwanie i obsługa klienta -realizacja planów sprzedażowych -oferowanie najlepszych rozwiązań finansowych -dbanie

Pracownik ochrony fizycznej – drogeria – Ustka, Słupsk

Solid Security Sp. z o.o.,Słupsk — 10 godzin temu
Zakres obowiązków: - kompleksowa ochrona obiektów, - dbanie o wysoką jakość świadczonych usług, - nadzór i realizacja prawidłowych wymogów kontrahenta,

Opiekunka Osób Starszych w Wielkiej Brytanii

Promedica24,Słupsk — 10 godzin temu
Promedica24 to firma zajmująca się świadczeniem usług opiekuńczych dla osób starszych.

Specjalista ds. Sprzedaży - Słupsk

HUNTERS,Słupsk — 10 godzin temu
Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług.
(w szczególności w zakresie ochrony osób i mienia i usług sprzątania) • Poszukiwanie Kontrahentów • Bieżąca obsługa Klientów • Nadzór nad prawidłowym
wdrożeniem usług • Prowadzenie negocjacji handlowych • Udział w akcjach marketingowych • Realizacja założonych planów sprzedażowych Wymagania: • Umiejętność

Pracownik Ochrony - Słupsk

Hunters Sp. z o.o.,Słupsk — 10 godzin temu

Zatrudnię Kosmetyczkę

Naturx,Słupsk — 10 godzin temu
Międzynarodowa Sieć CentrówFotodepilacji i Fotoodmładzania otwiera swój gabinet w Słupsku DepilConcept wyróżnia: wysoka jakość usług, bezkonkurencyjne
Znajomość obsługi komputera Oferujemy: - Elastyczny czas pracy - Miłą atmosferę pracy - Wysokie wynagrodzenie (podstawa + prowizja) - Certyfikowane szkolenie usług

Panie do sprzątania na terenie - Słupsk i okolice

MSU GROUP,Słupsk — 10 godzin temu
Ogólnopolska firma z branży ochrony i utrzymania czystości zatrudni osoby na stanowisko pracownik usługi porządkowej. Praca na terenie Słupska.

Zatrudnię szewca

Zakład,Słupsk — 10 godzin temu
Dobre warunki finansowe i stabilna praca.
Filtruj oferty pracy