Praca bankowość i usługi finansowe Sieradz

Oferty: 1 - 20 z 24

Praca na lata

PZU,Sieradz — 19 godzin temu
Oferuję pracę w usługach ubezpieczeniowych i innych finansowych .
Warunki współpracy gwarantują dobre przygotowanie do zawodu i wsparcie finansowe dotyczace mozliwości rozwoju własnej firmy .

Specjalista ds. Technologicznych

Medana,Sieradz — 19 godzin temu
pracowników produkcyjnych z procesów wytwarzania • inicjowanie, analizowanie i realizację strategicznych potrzeb zakupowych dla urządzeń procesowych i usług
świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, karty Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowania do posiłków), rozwinięty system motywacji finansowej

Poszukiwany doradca klienta

FIRMA,Sieradz — 20 godzin temu
Doradca klienta W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, świadczącej usługi finansowe, poszukujemy do naszego stacjonarnego biura kandydatów na stanowisko
Zadania dla doradcy: - sprzedaż usług oferowanych przez firmę - aktywne pozyskiwanie klientów - dbanie o dobry wizerunek firmy - uczestnictwo w szkoleniach
Czego wymagamy : -wysokiego zaangażowania -mile widziane doświadczenie w branży finansowo-ubezpieczeniowej Oferujemy: -umowę o pracę, -system premiowy

KSIĘGOWY

INWAR S.A.,Sieradz — 20 godzin temu
INWAR S.A. oferuje usługi outsourcingowe w zakresie księgowości, obsługi kadrowo-płacowej, archiwizacji i digitalizacji dokumentów oraz usługi konsultingowe
pełnej lub uproszczonej księgowości; • raportowanie zgodnie ze standardami firm klientów; • przygotowywanie danych i zestawień do rocznego sprawozdania finansowego
; • odpowiedzialność za jakość i poprawność dokumentacji finansowo-księgowej oraz jej przechowywanie i utrzymanie; • sporządzanie bilansu, rachunku wyników

Sprzątnie Sieradz

Arma Sp.zoo,Sieradz — 19 godzin temu
Firma Arma wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni.
Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi

Specjalista ds. IT i bazy danych

Global Food Hygiene,Sieradz — 19 godzin temu
długoterminowe zatrudnienie • Ciekawą i pełną wyzwań pracę • Możliwość rozwoju zawodowego • Pakiet MultiSport • Przyjazną atmosferę • Atrakcyjne warunki finansowe

Kwalifikowany pracownik ochrony

LEGION CK,Sieradz — 19 godzin temu
Warszawska 34/507 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług pracy tymczasowej, ochrony mienia oraz usług porządkowych.

Doradca ds. Nieruchomości w Sieradzu

Home Broker S.A.,Sieradz — 19 godzin temu
Marzysz o niezależności i braku ograniczeń finansowych? Cenisz sobie rozwój osobisty i satysfakcję z wykonywanej pracy ?

UMOWA O PRACĘ

PRO DOMO SP. Z O.O.,Sieradz — 19 godzin temu
Poszukuję osób do pracy, przy sprzedaży produktów finansowych do 25 000 zł.

Oferta pracy dodatkowej - Przedstawiciel Handlowy

Lexius sp z o.o.,Sieradz — 19 godzin temu
Kancelaria Prawno-Finansowa nawiąże współpracę z przedstawicielami handlowymi i ubezpieczeniowymi posiadającymi kontakty z przedsiębiorcami.
Oferujemy możliwość osiągnięcia dodatkowych korzyści finansowych małym nakładem pracy. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail @

Operator maszyn - Pracownik produkcji

Xella Polska Sp. o.o.,Sieradz — 19 godzin temu
produkcji – polskie zakłady były wielokrotnie nagradzane w tej kategorii; a także profesjonalne wykonawstwo – od 2012 roku dostępna jest innowacyjna usługa

Specjalista ds. sprzedaży

EBN POLSKA,Sieradz — 19 godzin temu
korespondencji drogą e-mailową i udostępniam w tym celu identyfikujący mnie adres elektroniczny, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług

Polpharma S.A. - Operator Techniczny

Polpharma S.A.,Sieradz — 19 godzin temu

Polpharma S.A. - Specjalista Kontroli Jakości (projekty KJ)

Polpharma S.A. - Specjalista Kontroli Jakości

Technik serwisu i jakości

Przedstawiciel handlowy

obecnymi klientami; - sprzedaż i promocja produktów; - prowadzenie negocjacji; - przygotowywanie ofert; - wspieranie terminowego dostarczanie produktów i usług

Pracownik Operacyjny/Przedstawiciel Handlowy

pracy tj. laptop+ telefon komórkowy Ciekawą i pełną wyzwań pracę Możliwość rozwoju zawodowego Pakiet MultiSport Przyjazną atmosferę Atrakcyjne warunki finansowe

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Operator Techniczny

Medana Pharma S.A,Sieradz — 19 godzin temu
Filtruj oferty pracy