Praca bankowość i usługi finansowe Sopot

Oferty: 1 - 20 z 228

Główna Księgowa

Veidik Zarzadzanie Nieruchomościam,Sopot — 11 godzin temu
VEIDIK Zarządzanie Nieruchomościami jest profesjonalnym podmiotem świadczącym usługi zarządzania i administrowania nieruchomościami.
(bilans, rachunek zysków i strat, rachunek przepływów pieniężnych) i innych raportów finansowych, • Sporządzaniem wymaganej dokumentacji oraz kontaktem
• Wykształcenia wyższego (rachunkowość, finanse, bankowość) • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Księgowej/go • Bardzo dobrej znajomość i

Specjalista ds. finansowania i ubezpieczeń

Grupa Zdunek,Sopot — 10 godzin temu
Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego
kredytowo-leasingowych, Aktywna sprzedaż pakietów ubezpieczeń, Profesjonalne doradztwo klientom i utrzymywanie długofalowej relacji z nimi, Kompletowanie dokumentacji finansowej
relacji z klientem, Nastawienia na cel, Umiejętność pracy pod presją czasu, Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych, Atutem będzie znajomość rynku finansowego

Asystentka/nt Głównej Księgowej

Veidik Sp.z o.o.,Sopot — 10 godzin temu
przygotowaniem dowodów do księgowania • Rejestrowaniem dowodów księgowych • Udziałem w przygotowywaniu deklaracji i zeznań podatkowych oraz sprawozdań finansowych
• Pomocą w przygotowywaniu dokumentów kadrowo-płacowych • Przygotowywaniem zestawień finansowych i raportów • Inne czynności wymagane przy prowadzeniu

Księgowa/y ds. Wspólnot Mieszkaniowych

Veidik,Sopot — 10 godzin temu
• Przygotowywaniem raportów finansowych • Udzielaniem informacji Zarządom i członkom Wspólnot Mieszkaniowych Czego Oczekujemy ?
• Rocznego doświadczenia w prowadzeniu rozrachunków księgowych • Wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu obsługi ekonomiczno-finansowej nieruchomości

ZATRUDNIMY Przedstawiciela Finansowego- Trójmiasto i okolice

xxx,Sopot — 11 godzin temu
Nowa spółka zajmująca się udzielaniem szybkich i przystępnych pożyczek gotówkowych klientom indywidualnym poszukuje Przedstawiciela Finansowego.
Do głównych obowiązków należy: • aktywna sprzedaż produktów finansowych w domu klienta • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta w zakresie świadczonych
usług • odbiór rat w domu Klienta zgodnie z harmonogramem Gwarantujemy: • najlepsze warunki finansowe na rynku • elastyczny system współpracy • nie wymagamy

Monter rusztowań, Pomocnik Montera rusztowań

Kancelaria PARTNERZY,Gdynia — 10 godzin temu
Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy.
Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową

Projektant konstrukcji stalowych

Pracownik myjni

Grupa Zdunek,Gdynia — 10 godzin temu

Doradca ds. sprzedaży motocykli BMW

SPEDYTOR MORSKI

About You.pl,Gdynia — 10 godzin temu
właściwych dla danego kraju i ustaleń umownych z klientem • Pełna obsługa dokumentacji realizowanych transportów • Planowanie kosztów i weryfikacja wyniku finansowego
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie

Mechanik/Monter Żurawi Wieżowych

Księgowy/a z językiem niemieckim

G force,Gdynia — 10 godzin temu
G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
odpowiedzialności za własny rozwój zawodowy Profil kandydata: • Minmum rok doświadczenia na podobnym stanowisku • Mile widziane wykształcenie w kierunku finansowym

Młodszy Specjalista ds. Usług Elektronicznych

Madkom SA,Gdynia — 10 godzin temu
Nasze systemy optymalizują pracę urzędów w zakresie obiegu dokumentów, zarządzania budżetem oraz systemami dostępu do usług publicznych.
Usług Elektronicznych Miejsce pracy: Gdynia, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Do Twoich codziennych obowiązków będzie należało tworzenie usług elektronicznych
analityczne, skrupulatność • komunikatywność • umiejętność pracy w grupie Mile widziane: • znajomość XML/XFORMS • znajomość CSS Oferujemy: • pracę w stabilnej finansowo

Poszukujemy dyrektora/managera hotelu

xxx,Gdynia — 10 godzin temu
OPIS STANOWISKA: • Samodzielne zarządzanie bazą obiektu, • Skuteczne i bardzo aktywne działania sprzedażowe, • Realizacja założonych celów finansowych
i ekonomicznych, • Skuteczne zarządzanie zespołem hotelowym, • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług • Wdrażanie standardów w dziedzinie jakości, sprzedaży

Młodszy specjalista ds. wsparcia klienta (Help Des

Madkom,Gdynia — 10 godzin temu
Nasze systemy optymalizują pracę urzędów w zakres ie obiegu dokumentów, zarządzania budżetem oraz systemami dostępu do usług publicznych.
Oferujemy: -pracę w stabilnej finansowo firmie informatycznej -pracę w godzinach od 8.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku - możliwość rozwoju zawodowego

Młodszy specjalista ds. wdrożeń

Mile widziane: - doświadczenie w zakresie wdrażania systemów informatycznych dla administracji publicznej Oferujemy: - pracę w stabilnej finansowo firmie

Specjalista ds. obsługi klienta z j. fińskim

G-force,Gdynia — 11 godzin temu
G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: IT i telekomunikacja, finanse i bankowość, media, outsourcing procesów biznesowych.

Madkom SA,Gdynia — 11 godzin temu

Trener szkoleń komputerowych IC3 i Microsoft /Całe Pomorskie

FORUM Niezależni Doradcy Finansowi Bartoz Pakulski,Gdynia — 11 godzin temu
FORUM Niezależni Doradcy Finansowi jest dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą usługi szkoleniowe oraz doradcze w zakresie budowania bezpieczeństwa
finansowego naszych Klientów.

Mobilny doradca klienta

Radcy Finansowi,Gdynia — 11 godzin temu
Radcy Finansowi to zespół specjalistów zajmujących się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań finansowania potrzeb klientów indywidualnych oraz sektora
Dla nas firma to ludzie - dołącz do grupy Radców Finansowych.
Sprzedaż usług i produktów w obszarach: finanse , ubezpieczenia , motoryzacja ▪ Budowanie długotrwałych relacji z Klientami i Partnerami firmy ▪ Realizacja
Filtruj oferty pracy