Praca bankowość i usługi finansowe Toruń

Oferty: 1 - 20 z 158

stanowisko urzędnicze w Dziale Płac i Rozliczeń

Toruńskie Centrum Usług Wspólnych,Toruń — 4 godziny temu
Dyrektor Toruńskiego Centrum Usług Wspólnych ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze w Dziale Płac i Rozliczeń w Toruńskim Centrum Usług
prowadzenie ewidencji analitycznej funduszu świadczeń socjalnych, i) przygotowywanie danych związanych z zakresem wykonywanych czynności do sprawozdań i analiz finansowych
Katarzyny 9 w Toruniu – parter lub listownie na adres: Toruńskie Centrum Usług Wspólnych, pl. Św. Katarzyny 9, 87-100 Toruń.

Doradca Klienta Firmowego

Tax Care,Toruń — 4 godziny temu
będzie: • profesjonalna i zgodna ze standardami banku obsługa klienta, • budowanie partnerskich relacji z klientami biznesowymi, • sprzedaż produktów i usług
Jesteś idealnym kandydatem jeżeli: • zależy Ci na rozwoju i poznaniu specyfiki pracy w bankowości, • interesujesz się produktami finansowymi i chcesz poszerzać
Gwarantujemy Ci: • satysfakcje finansowa z realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych dzięki systemowi wynagradzania obejmującemu podstawę i prowizje,

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta - praca dla ST

TEAM FINANCE,Toruń — 4 godziny temu
Poznaj TEAM FINANCE - od wielu lat zajmujemy się doradztwem finansowym dla klientów biznesowych.
Obowiązki: - telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami (na bazie przygotowanego skryptu) i przedstawianie oferowanych usług, - analiza potrzeb i oczekiwań

Doradca biznesowy klienta

Platinum Financial,Toruń — 4 godziny temu
Współpracujemy z wiodącymi instytucjami finansowymi na rynku.
należeć będą: • profesjonalna obsługa klienta, • budowanie partnerskich relacji z klientami biznesowymi, • doradztwo oraz aktywna sprzedaż produktów i usług
Doświadczenie w sprzedaży usług finansowych będzie Twoim dodatkowym atutem!!!

Doradca ubezpieczeniowy

TUiR Allianz,Toruń — 4 godziny temu
Grupa Allianz - przedsiębiorstwo ubezpieczeniowe, działające w 70 krajach na całym świecie i obsługujące 78 milionów klientów, świadcząc im usługi z zakresu
Allianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym świadczącą kompleksowe usługi blisko 1,4 milionom

Przedstawiciel / Menadżer ds. odszkodowań

Kancelaria Prawna Solace,Toruń — 4 godziny temu
. - Dbałość o jakość usług oferowanych przez kancelarię. - Nie jesteśmy korporacją, dlatego każdy nasz współpracownik może liczyć na indywidualne podejście
B. - Doświadczenie w aktywnym budowaniu sieci sprzedaży. - Mile widziane doświadczenie w branży odszkodowawczej, finansowej lub ubezpieczeniowej.

Doradcy ubezpieczeniowi poszukiwani

PRACA SZUKA CIEBIE! 30 GODZIN TYGODNIOWO, ELASTYCZNY GRAFIK

Telmon sp. z o.o. S.K.A.,Toruń — 4 godziny temu
Uważasz , że jakość oferowanych usług ma znaczenie? Masz rację, przyjdź do nas!
U nas zajmiesz się profesjonalną telefoniczną obsługą klienta w obszarze sprzedaży usług bankowych i ubezpieczeniowych.
z technik sprzedażowych -Multisport, Medicover, bony zakupowe za frekwencje - jeśli przyjdziesz do pracy z kolegą/koleżanką otrzymacie ekstra dodatek finansowy

Dla lubiących nowe wyzwania - dołącz do nas

Agent Ubezpieczeniowy - zawód z przyszłością

Agenci Ubezpieczeniowi poszukiwani

Sprzedawca Flotowy Volkswagen

Integra Consulting Poland,Toruń — 5 godzin temu
flotowy Volkswagen Miejsce pracy: Toruń/Bydgoszcz (woj.kujawsko-pomorskie) Twoje zadania będą polegały na: — Sprzedaży samochodów osobowych, rozwiązań finansowych
(kredyty, leasingi) i usług serwisowych dla klientów biznesowych; — Aktywnym poszukiwania potencjalnych klientów poprzez kontakt telefoniczny, wizyty

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy

Rekruter,Toruń — 5 godzin temu
Pracując jako Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy zyskujesz: Stałe wynagrodzenie 2500zł oraz atrakcyjne premie Benefity pozapłacowe m.in.
z Nas: Doświadczenia w obsłudze klienta i/lub sprzedaży Dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności pracy pod presją czasu Zainteresowania branżą usług
finansowych Zdolności komunikacyjnych, wysokiej kultury osobistej Czynnego prawa jazdy Aplikuj już dziś!

Doradca Kredytowy

ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych,Toruń — 5 godzin temu
ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych jest ogólnopolską firmą doradztwa finansowego.
W swojej ofercie mamy kredyty hipoteczne, gotówkowe, firmowe, produkty ubezpieczeniowe i wiele innych rozwiązań finansowych przeznaczonych zarówno dla
leasingiem, faktoringiem i produktami ubezpieczeniowymi -współpraca z bankami w celu prawidłowej obsługi klienta -zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług

Manger w dziale sprzedaży

Capitol,Toruń — 5 godzin temu
Capitol to działająca od 2002 roku firma należąca do czołowej grupy finansowej w Europie – Vienna Insurance Group, zajmująca się doradztwem i pośrednictwem
Osób nie koniecznie związanych z branżą finansową, ale osoby ambitne, kreatywne z samodyscypliną.
Wymagany wiek minimalny 25 lat oraz wykształcenie przynajmniej średnie Co oferujemy: Prowizja za świadczenie usług Wynagrodzenie kierownicze Cykl szkoleń

Sprzedawca Usług Finansowych - Toruń

Oney Polska S.A.,Toruń — 5 godzin temu
Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Sprzedawcy Usług Finansowych. Główne zadania to sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych.

NOWY NABÓR! Młodszy przedstawiciel finansowo-ubezpieczeniowy

DSA Investment S.A.,Toruń — 5 godzin temu
Na tym stanowisku młodszego przedstawiciela, do Twoich obowiązków będzie należeć: - obsługa klienta w zakresie oferowanych przez firmę produktów finansowych
i ubezpieczeniowych - dopasowywanie odpowiednich programów do potrzeb klienta oraz doradztwo w zakresie oferowanych produktów finansowych - przekazywanie
klientom niezbędnej wiedzy w zakresie produktów i usług oferowanych przez firmę - budowaniu i utrzymywaniu dobrych relacji z klientami - codziennym kontakcie

KASJER SPRZEDAWCA

Olkop Sp. z o.o.,Toruń — 4 godziny temu
dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisamia -dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa -pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług

Pracownik Produkcji (różne oferty) – także os. z orzeczeniem

Manpower,Toruń — 5 godzin temu
Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Zatrudnię webmastera. Toruń

Tomasz,Toruń — 5 godzin temu
Proszę o przesyłanie cv mailem wraz z oczekiwaniami finansowymi (konieczne) oraz dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla
Filtruj oferty pracy