Praca bankowość i usługi finansowe Wrocław

Oferty: 1 - 20 z 1 034

Asystent/ka ds. księgowości z j. niem oraz j. ang

Manpower,Wrocław — 9 godzin temu
Zadania: • Wykonywanie operacji finansowych na kontach lub rachunkach klientów • Dokonywanie rejestracji płatności faktur • Kontakt z klientem niemieckojęzycznym
B1) - warunek konieczny • Mile widziane doświadczenie w formie stażu w dziale finansów lub wykształcenie (finanse, bankowość, księgowość) • Znajomość obsługi
bogatego pakietu benefitów, w tym: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej Medicover, ubezpieczenia PZU, atrakcyjnych zniżek na naukę j. obcych oraz usługi

Asystent ds. księgowości PTP z jęz. niemieckim

AKN/049/TŁU Zadania: • Wykonywanie operacji finansowych na kontach lub rachunkach klientów • Dokonywanie rejestracji płatności faktur • Wyjaśnianie zapytań
B1) - warunek konieczny • Mile widziane doświadczenie w formie stażu w dziale finansów lub wykształcenie (finanse, bankowość, księgowość) • Odpowiedzialność
wynagrodzenie • Praca od zaraz • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na różnego rodzaju produkty i usługi

ARiMR poszukuje kandydata do pracy - Referent OR01/56/BOR/18

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa,Wrocław — 9 godzin temu
Przygotowywanie sprawozdań i analiz w oparciu o system ORACLE na potrzeby sporządzania wniosków finansowych.
Monitorowanie poziomu wykorzystania środków finansowych w odniesieniu do zaciągniętych zobowiązań. Prowadzenie rejestru umów i wniosków.
Zakupy towarów i usług do 30 tyś euro.

KASJER - OBSŁUGA KLIENTA

Kancelaria PARTNERZY,Wrocław — 9 godzin temu
Kancelaria PARTNERZY świadczy usługi w zakresie pośrednictwa pracy.
Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Prawno-Finansową

SURÓWKOWA/Y

PIEROGOWA/WY

KUCHARZ

POMOC KUCHENNA

Przedstawiciel Bankowy ING Express - Wrocław

Blue Idea,Wrocław — 9 godzin temu
Twoje zadania -Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów -Sprzedaż najlepszych produktów i usług ING Banku Śląskiego w nowoczesnych punktach zlokalizowanych
w galeriach handlowych -Doradzanie w zakresie oferowanych usług -Realizacja celów biznesowych oraz raportowanie wyników -Zapewnienie najwyższej jakości
procedury bankowe -Uczestnictwo w akcjach marketingowych i innych aktywnościach organizowanych przez bank Wyślij swoje cv i rozpocznij karierę w branży finansowej

ZATRUDNIMY LEKARZY

Dolnośląśkie Centrum Transplantacji Komórkowych z KBDSz,Wrocław — 9 godzin temu
Oferujemy: • stabilne warunki zatrudnienia w placówce o ugruntowanej pozycji na rynku usług medycznych, • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę
cywilnoprawną, • dobre warunki finansowe, • poszerzenie umiejętności zawodowych oraz rozwoju naukowego, • współpracę z ośrodkami o podobnym profilu, •

Java Developer

Sel-Work,Wrocław — 9 godzin temu
Developer Lokalizacja: Wrocław Praca zdalna: max. 2 dni w miesiącu Branża: IT Opis projektu: Platforma służąca porozumiewaniu się banków i dostawców usług
finansowych (zarówno B2B, jak i B2C).

Doradca Klienta - podstawa do 3500zł brutto + prowizje

Futuro Finance Sp. z o.o.,Wrocław — 9 godzin temu
Odbiorcami naszych usług są przedsiębiorcy i osoby fizyczne zainteresowane kredytami, nieruchomościami i ubezpieczeniami.
Jako Finansowa Marka Roku 2018 stawiamy na rozwój naszych pracowników i zrozumienie potrzeb naszych Klientów.
- Chciałbyś/chciałabyś rozwijać się z branży finansowej? - Kontakt z Klientem jest tym, w czym czujesz się dobrze?

Samodzielny Specjalista ds Szkoleń

Centrum Edukacji "Atut',Wrocław — 9 godzin temu
Szkoleń będzie poszukiwał klientów i organizował dla nich szkolenia i eventy a także prowadził nabór i rozliczenia współpracowników realizujących ww. usługi
wysokie wynagrodzenie podstawowe ( min.3tys netto), - premia za uzyskane wyniki w pracy, - intensywne szkolenia oraz możliwości rozwoju zawodowego i finansowego

SAMODZIELNY SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ

Centrum Edukacji ATUT,Wrocław — 9 godzin temu

Doradca klienta biznesowego/Account manager

Tell,Wrocław — 9 godzin temu
klientami biznesowymi Orange oraz pozyskiwanie nowych • obsługa przekazywanych baz • przygotowywanie ofert biznesowych • zawieranie umów o świadczenie usług
współpracę z wiarygodnym partnerem w oparciu o umowę subagencyjną • wysokie wynagrodzenie prowizyjne, powiązane z osiąganymi wynikami sprzedażowymi • pomoc finansową

Doradca - Opiekun Klienta VIP

GREAT PRIVATE EQUITY,Wrocław — 9 godzin temu
Miejsce pracy: Wrocław - Polska - Europa - Afryka Firma świadczy usługi w zakresie doradztwa finansowego oraz oferuje rozwiązania inwestycyjne.
Wymagania: • doświadczenie w relacjach B2B oraz B2C – mile widziane osoby z doświadczeniem w branży finansowej lub posiadające wykształcenie kierunkowe

Asystenka działu księgowości

PMI Outsourcing,Wrocław — 9 godzin temu
PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – poszukuje ambitnej osoby
Asystentka działu księgowości Lokalizacja: Wrocław, Psie Pole Zadania: • Wsparcie działu księgowego w codziennych obowiązkach • Wprowadzanie danych do systemu finansowo

SAMODZIELNA KSIĘGOWA

EUROHR,Wrocław — 9 godzin temu
. – działająca na terenie całej Polski, dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników, poszukuje do
swojego zespołu Kandydata na stanowisko: SAMODZIELNA KSIĘGOWA Miejsce pracy: Wrocław, okolice Ołtaszyna Zakres obowiązków: • Sporządzanie sprawozdań finansowych

Doradca Klienta Biznesowego- podstawa do 3500 zł brutto

Futuro Finance,Wrocław — 9 godzin temu

Doradca Klienta- podstawa do 3500 zł brutto + prowizje

Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie bankowość i usługi finansowe, Wrocław