Praca bankowość i usługi finansowe Zabrze

Oferty: 1 - 20 z 242

15000 zł gwarantowanego przychodu - poprowadź swój sklep!

Żabka Polska S.A.,Zabrze — 19 godzin temu
kierowania zespołem • Pozytywnego nastawienia do klienta • Zaangażowania, optymizmu i motywacji do pracy • Znajomości obsługi komputera • Minimalnego wkładu finansowego
Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora: • współpracownicy administratora • dostawcy usług

Senior Accountant

Intendi Consulting,Zabrze — 19 godzin temu
Intendi to profesjonalna firma doradztwa personalnego, oferująca kompleksowe usługi z zakresu human resources dla biznesu, tj. rekrutację i badanie potencjału
, konsulting HR, a także szkolenia i coaching oraz usługi onboardingowe.
Rachunkowość, Finanse lub Ekonomia. - Co najmniej 7-letnie doświadczenie zawodowe na równoważnej pozycji w firmie produkcyjnej; - Znajomość rozliczeń finansowych

Konsultant finansowy

Euro Providus S.A,Zabrze — 19 godzin temu
W związku z dynamicznym rozwojem Spółki Euro Providus S.A. poszukujemy pracowników na stanowisko: Konsultant Finansowy Miejsce pracy: Zabrze Czym będziesz
Sprzedażą usług finansowych na powierzonym terenie Bezpośrednim kontaktem z klientami indywidualnymi Odbiorem rat Czego oczekujemy?

Specjalista ds. analiz ryzyka prania pieniędzy i finansowania terroryzmu

Raiffeisen Polbank,Ruda Śląska — 27 minut temu
Twój Kapitał wykształcenie wyższe (bankowość, ekonomia, finanse), bardzo dobra znajomość systemów bankowych, używanych aplikacji bankowych powiązanych
Gwarantujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju w międzynarodowej i nowoczesnej instytucji finansowej, unikalne, przyjazne środowisko

Pracownik Ochrony - Ruda Śląska

Securitas,Ruda Śląska — 19 godzin temu
Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony.
szkolenie -gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca -ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) -brak kar finansowych

Stanowisko ds. Obsługi Klienta Ruda Śląska

Poczta Polska S.A,Ruda Śląska — 19 godzin temu
Na Twój dzień pracy będzie się składać: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna sprzedaż towarów handlowych w

Kierownik Serwisu

Lanette Psychotest,Ruda Śląska — 19 godzin temu
Zajmuje się szeroko rozumianymi usługami z obszaru HR, badaniami i diagnostyką psychologiczną oraz doradztwem zawodowym.
Opis stanowiska: • Ocena danych operacyjnych i finansowych • Realizacja wyników działu oraz ich ocena • Opracowywanie strategii rozwoju działu zgodnie
działań marketingowych • Analiza procedur i bieżących działań w celu określenia i przedstawienia dziedzin wymagających rozwoju • Ocena miesięcznych wyników finansowych

Doradca niesamowity na co dzień! eurobank

eurobank,Ruda Śląska — 19 godzin temu
-osób z co najmniej rocznym doświadczeniem na stanowisku związanym ze sprzedażą usług -mile widziane osoby mające doświadczenie w telemarketingu lub doradztwie
finansowym -kogoś z nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami - natomiast wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym

Koordynator ds. Sprzedaży Usług Prawnych

Talent Partners,Gliwice — 19 godzin temu
Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla.
Sprzedaży Usług Prawnych Miejsce pracy: Gliwice Nr ref.
Wymagania: • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym, • umiejętność zarządzaniu zespołem, • doświadczenie w sektorze prawnym bądź finansowym (

Główna Księgowa / Główny Księgowy

GK/16312 Najważniejsze obowiązki: • prowadzenie i nadzór nad pełną księgowością spółki, • sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
(VAT, CIT), • bieżąca sprawozdawczość finansowa dla GUS, US, NBP, • sporządzanie bilansu przepływu środków pieniężnych, • kontrola operacji księgowych

Żabka Polska S.A.,Gliwice — 19 godzin temu

Pracownik Ochrony - Gliwice

Securitas,Gliwice — 19 godzin temu

Doradca Klienta Firmowego

Tax Care,Gliwice — 19 godzin temu
będzie: • profesjonalna i zgodna ze standardami banku obsługa klienta, • budowanie partnerskich relacji z klientami biznesowymi, • sprzedaż produktów i usług
Jesteś idealnym kandydatem jeżeli: • zależy Ci na rozwoju i poznaniu specyfiki pracy w bankowości, • interesujesz się produktami finansowymi i chcesz poszerzać
Gwarantujemy Ci: • satysfakcje finansowa z realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych dzięki systemowi wynagradzania obejmującemu podstawę i prowizje,

Przedstawiciel Handlowy

Sekretariat,Gliwice — 19 godzin temu
Jeśli chcesz osiągnąć sukces zawodowy i finansowy, chcesz być częścią firmy skupiającej najlepszych pracowników w branży, nie boisz się wyzwań i lubisz
dostępnej bazy klientów - realizacji założonych celów - przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych - doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług

Przedstawiciel handlowy

Gliwice,Gliwice — 19 godzin temu

Samodzielna księgowa/księgowy Gliwice

Animus,Gliwice — 19 godzin temu
Dla naszego Klienta – renomowanej firmy świadczącej szeroki zakres usług doradczych - finansowych i biznesowych, poszukujemy pracownika na stanowisko Samodzielna
ewidencji środków trwałych • księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami • udział w przygotowywaniu sprawozdań finansowych

Analityk finansowy Gliwice

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy świadczącej szeroki zakres usług doradczych - finansowych i biznesowych, poszukujemy pracownika na stanowisko:
Analityk finansowy Miejsce pracy: Gliwice Zakres obowiązków: • sporządzanie analiz i raportów ekonomiczno – finansowych (RZiS, bilans, CF, analiza wskaźnikowa
• wykształcenie wyższe (z zakresu finansów/ekonomiczne/ informatyczne/matematyczne) • minimum 1 rok doświadczenia w sporządzaniu analiz ekonomiczno – finansowych

Doradca ds. sprzedaży usług prawnych

eMediator.pl,Gliwice — 19 godzin temu
Zajmuje się każdego typu zobowiązaniami finansowymi - od zadłużeń w ZUS i Urzędzie Skarbowym po kredyty "frankowe".
Poza rozwiązywaniem problemów finansowych świadczona jest także pomoc prawna w zakresie audytu umów, analizy umów kredytów walutowych, doradztwa prawnego
, finansowego oraz biznesowego.

EKO-SOLAR,Gliwice — 19 godzin temu
Firma EKO-SOLAR z Gliwic świadczy kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaiki i technik grzewczych.
Oferujemy: * Atrakcyjne warunki finansowe, zarobki adekwatne do zaangażowania, * Kompleksowe wsparcie, * Gruntowne szkolenie wstępne, w pierwszym okresie

Specjalista Planowania Analiz i Controlingu

Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.,Gliwice — 19 godzin temu
Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko : Specjalista Planowania Analiz i Controlingu Miejsce pracy: Gliwice Zakres
obowiązków: o Opracowanie, monitorowanie oraz wykonanie : rocznych planów rzeczowo – finansowych, rocznych sprawozdań z działalności Spółki oraz wykonanie
planowanych wskaźników techniczno-ekonomicznych i finansowych. o Współudział przy sporządzaniu różnych programów i opracowań Spółki w zakresie wskaźników
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie bankowość i usługi finansowe, Zabrze