Praca bibliotekarz

Oferty: 1 - 10 z 10

Nauczyciel bibliotekarz

Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Woli Rasztows,Klembów — 16 godzin temu
Praca dla nauczyciela bibliotekarza na zastępstwo w wymiarze 11 godzin tygodniowo.

nauczyciel bibliotekarz

Szkoła Podstawowa w Siemoniu,Zławieś Wielka — 16 godzin temu
Praca w bibliotece szkolnej w wymiarze 5 godzin tygodniowo. Wymagane odpowiednie kwalifikacje.

bibliotekarz

Giminny Ośrodek KUltury w Dywitach,Dywity — 17 godzin temu
Jednostka: Gminny Ośrodek Kultury w Dywitach ul.Olsztyńska 28, 11-001 Dywity, 89 5120123 email: @ Stanowisko: bibliotekarz Wymiar czasu pracy: 1 etat Rodzaj
bibliotekarskie pierwszego lub drugiego stopnia lub wyższe humanistyczne pierwszego lub drugiego stopnia lub co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku bibliotekarza
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w Sekretariacie GOK-u (ul.Olsztyńska 28, 11-001 Dywity, tel. 89 5120123) lub mailowo @ (z dopiskiem „Bibliotekarz

samodzielne stanowisko Młodszy bibliotekarz

Biblioteka Publiczna w Zielonkach,Zielonki — 17 godzin temu
Dyrektor Biblioteki Publicznej w Zielonkach ogłasza nabór na samodzielne stanowisko Młodszego bibliotekarza - Filia w Pprzybysławicach miejsce pracy: Biblioteka
Galicyjska 17A, 32-087 Zielonki albo, e-mailem: @ w terminie do dnia 30.07.2018 r. z dopiskiem „Dotyczy naboru na stanowisko Młodszego bibliotekarza”.

Samodzielne stanowisko: Bibliotekarz - animator kultury

Biblioteka Publiczna w Zielonkach - Kulturoteka w Bibicach,Zielonki — 17 godzin temu
Dyrektor Biblioteki Publicznej w Zielonkach zatrudni pracownika na podstawie umowy zlecenia na samodzielnym stanowisku: Bibliotekarz - animator kultury
Termin i miejsce składania ofert: Osoby zainteresowane prosimy o złożenie dokumentów aplikacyjnych z dopiskiem na kopercie lub tytule e-maila: „Bibliotekarz–animator

Trener/Szkoleniowiec - bibliotekarz

Atut,Olsztyn — 16 godzin temu
Firma Szkoleniowa, poszukuje trenera/szkoleniowca do poprowadzenia kursu bibliotekarstwa. Wymagania: - ukończone studia wyższe lub podyplomowe z zakresu bibliotekarstwa - doświadczenie w pracy w bibliotece Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do dnia 06.09.2018.

UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH poszukuje pracownika n

Uniwersytet Ekonomiczny,Katowice — 16 godzin temu
UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KATOWICACH poszukuje pracownika na stanowisko: BIBLIOTEKARZA W BIBLIOTECE GŁÓWNEJ UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W ODDZIALE BIBLIOTEK

Kierownik księgarni

Bookszpan,Kluczbork — 16 godzin temu
dyspozycyjność (praca również w weekendy) - zainteresowanie literaturą i nowościami książkowymi Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i/lub jako bibliotekarz

Poszukiwany Egzaminator maturalny- Język Polski

Centrum Edukacji SIGMA,Bochnia — 17 godzin temu
posiada uzyskany w okresie 6 lat przed złożeniem wniosku o wpis do ewidencji co najmniej trzyletni staż pracy dydaktycznej ( nie wychowawca, pedagog i bibliotekarz

Pracownik Merytoryczny (asystent) w Bibliotece MNK

Muzeum Narodowe w Krakowie,Kraków — 17 godzin temu
Zakres obowiązków: • pełnienie funkcji bibliotekarza systemowego w programie SOWA2/MARC21 • inwentaryzacja i opracowanie formalne i rzeczowe książek •