Praca bocian pożyczki Dolnośląskie

Oferty: 1 - 20 z 41

Praca dodatkowa jako Doradca Klienta - Bogatynia

Bocian Pożyczki,Bogatynia — 18 godzin temu
Zostań Doradcą Klienta w Bocian Pożyczki! Nie masz doświadczenia? Zapewnimy Ci niezbędne szkolenia, abyś mógł dobrze wykonywać swoją pracę!

Doradca Klienta - Bogatynia, Legnica, Lubin

Bocian Pożyczki,Bogatynia — 19 godzin temu
BOCIAN POŻYCZKI® to marka handlowa spółki Everest Finanse S.A., dużej firmy z polskim kapitałem obecnej na rynku od 17 lat!.
Zadania: -obsługa klientów firmy (weryfikacja zdolności kredytowej, podpisanie umowy pożyczki, ustalenie harmonogramu spłat) -realizacja działań reklamowych

Mobilny specjalista ds kontaktów z klientami

MK Kredyty,Zgorzelec — 19 godzin temu
Międzynarodowa firma finansowa poszukuje do swojego zespołu Mobilnego Specjalisty ds kontaktów z klientami Do zadań należy: -sprzedaż pożyczek pozabankowych

Doradca Klienta

Dr. Pozyczka,Bielawa — 18 godzin temu
Twoje zadania, to kontakt z klientem, sporządzanie dokumentów finansowych i sprzedaż pożyczek.

Pracownik bez obsługi kasy Kobierzyce WYSOKIE ZAROBKI

Biedronka,Kobierzyce — 18 godzin temu
premia i nagroda roczna, • wyprawki dla dzieci (dla pierwszoklasisty, dla noworodków), • paczki na dzień dziecka, • bony i paczki na święta, • program pożyczek

Sprzedawca-Kasjer (Polanica-Zdrój) WYSOKIE ZAROBKI

Biedronka,Polanica-Zdrój — 18 godzin temu

Sprzedawca-Kasjer KOBIERZYCE 3000zł brutto na start!

Sprzedawca-Kasjer Święta Katarzyna 3000zł brutto na start!

Biedronka,Siechnice — 18 godzin temu

Sprzedawca-Kasjer Ząbkowice Śląskie (wysokie zarobki)

Biedronka,Ząbkowice Śląskie — 18 godzin temu

Sprzedawca-Kasjer (Duszniki-Zdrój) WYSOKIE ZAROBKI

Biedronka,Duszniki-Zdrój — 18 godzin temu

Sprzedawca-Kasjer Szczytna WYSOKIE ZAROBKI

Biedronka,Szczytna — 18 godzin temu

Sprzedawca-Kasjer (Lądek-Zdrój) Wysokie Zarobki!

Biedronka,Lądek-Zdrój — 18 godzin temu

Sprzedawca-Kasjer KŁODZKO (wysokie zarobki)

Biedronka,Kłodzko — 18 godzin temu
premia i nagroda roczna, - wyprawki dla dzieci (dla pierwszoklasisty, dla noworodków), - paczki na dzień dziecka, - bony i paczki na święta, - program pożyczek

Sprzedawca-Kasjer (Kudowa-Zdrój) 3250zł brutto na start!

Biedronka,Kudowa-Zdrój — 18 godzin temu

Sprzedawca-Kasjer OŁAWA 3250zł brutto na start!

Biedronka,Oława — 18 godzin temu

Sprzedawca-Kasjer Kąty Wrocławskie 3000zł brutto!

Biedronka,Kąty Wrocławskie — 18 godzin temu

Sprzedawca-Kasjer Bielany Wrocławskie 3000zł brutto!

Sprzedawca-Kasjer (Jelcz-Laskowice) 3250zł brutto na start!

Biedronka,Jelcz-Laskowice — 18 godzin temu

Pracownik Ochrony_Bielany Wrocławskie_atrakcyjne wynagrodzen

Securitas,Kobierzyce — 18 godzin temu
wypracowania godzin nadliczbowych premia za brak nieplanowanych absencji ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) świadczenia z ZFŚS (pożyczki

Pracownik Ochrony_obiekt przemysłowy_Wrocław i okolice

Securitas,Kąty Wrocławskie — 18 godzin temu
pracę ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych możliwość korzystania z ZFŚS (zapomogi, pożyczki
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie bocian pożyczki, Dolnośląskie