Praca bocian pożyczki Podlaskie

Oferty: 1 - 10 z 10

Doradca Klienta - Łapy, Sokoły, Brańsk, Wysokie Mazowieckie

Bocian Pożyczki,Łapy — 22 godziny temu
BOCIAN POŻYCZKI® to marka handlowa spółki Everest Finanse S.A., dużej firmy z polskim kapitałem obecnej na rynku od 17 lat!.
Zadania: -obsługa klientów firmy (weryfikacja zdolności kredytowej, podpisanie umowy pożyczki, ustalenie harmonogramu spłat) -realizacja działań reklamowych

Doradca Klienta - Hajnówka, Siemiatycz, Ciechanowiec

Bocian Pożyczki,Hajnówka — 22 godziny temu
BOCIAN POŻYCZKI® to marka handlowa spółki Everest Finanse S.A., dużej firmy z polskim kapitałem obecnej na rynku od ponad 16 lat!.

Doradca Klienta - Ciechanowiec, Siemiatycze, Bielsk Podlaski

Bocian Pożyczki,Siemiatycze — 22 godziny temu

PRACA W BRANŻY FINANOSWEJ

Pośrednictwo Finansowe,Suwałki — 21 godzin temu
Obsługa klientów w zakresie udzielania kredytów i pożyczek. Aktywne pozyskiwanie nowych klientów. Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Zatrudnię Przedstawiciela - Pożyczki Gotówkowe

Dukat Sp. z o.o.,Grajewo — 22 godziny temu
Zatrudnię Przedstawiciela/Doradcę Klienta - branża pożyczki gotówkowe. Najlepiej osoba z doświadczeniem.
Teren - Grajewo; umowa zlecenie- praca dodatkowa Obowiązki: - udzielanie pożyczek w domu klienta, - pozyskiwanie nowych klientów, - dystrybucja reklamy
- przyjmowanie spłat rat pożyczek.

Doradca Klienta - Pożyczki Gotówkowe

PRO DOMO Sp. z o.o.,Augustów — 22 godziny temu
Firma PRO DOMO Sp. z o.o. oferuje pożyczki do domu. Poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze Doradcy Klienta.
Do obowiązków Doradcy Klienta będzie należało: - udzielanie pożyczek w domu klienta, - pozyskiwanie nowych klientów, - dystrybucja reklamy Pro Domo Sp.
z o.o., - przyjmowanie spłat rat pożyczek.

PRO DOMO Sp. z o.o.,Grajewo — 22 godziny temu

DORADCA KLIENTA

Pro Domo,Łomża — 22 godziny temu
Firma PRO DOMO Sp. z o.o. oferuje pożyczki do domu.
Do obowiązków Doradcy Klienta będzie należało: - informowanie o pożyczkach Pro Domo Sp. z o.o., - udzielanie pożyczek w domu klienta, - pozyskiwanie nowych
klientów, - dystrybucja reklamy Pro Domo Sp. z o.o., - przyjmowanie spłat rat pożyczek.

Magazynier - operator wózków widłowych

Arhelan sp. z o.o. sp.k.,Bielsk Podlaski — 22 godziny temu
karty Multisport, bogaty pakiet socjalny (m.in. bony lub paczki świąteczne dla pracowników, dofinansowanie do biletów do teatru/kina, nieoprocentowane pożyczki

Doradca Kleszczele

PRO DOMO,Kleszczele — 22 godziny temu
Firma PRO DOMO Sp. z o.o. oferuje pożyczki w domu.
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie bocian pożyczki, Podlaskie