Praca budownictwo architektura Gdańsk

Oferty: 1 - 20 z 60

Inżynier ds. wsparcia sprzedaży

NBCR Sp. z o.o.,Gdańsk — 15 godzin temu
Zadania: • Czynny udział w procesach przedsprzedażowych (rozpoznanie potrzeb Klienta, dobór technologii, narzędzi) • Stworzenie architektury oferowanych

Junior Embedded Developer / nie wymagamy doświadczenia :)

NewPerspective,Gdańsk — 15 godzin temu
Jeżeli jesteś zainteresowana/y dużymi systemami wbudowanymi, architekturą systemów komputerowych, bootloaderami (U-Boot, GRUB, syslinux), firmwarem (UEFI
#Znajomości języka C oraz systemu kontroli wersji Git #Podstawowej znajomości architektury systemów komputerowych #Podstawowej znajomości zagadnień z dziedziny

C++ Developer / Gdańsk

Kierownik robót sanitarnych

Litus - Invest,Gdańsk — 15 godzin temu
Litus Invest to firma zajmująca się budownictwem przemysłowym i mieszkaniowym.

Inżynier mechanik / konstruktor

KB Pomorze Sp. z o.o.,Gdańsk — 15 godzin temu
KB Pomorze Sp. z o.o. realizuje kontrakty w budownictwie przemysłowym oraz w sektorze rafineryjnym i paliwowo-petrochemicznym w zakresie inwestycji, modernizacji
Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: -Opracowywanie projektów z zakresu budownictwa przemysłowego.

Starszy Programista .NET nr ref. MI/NET

Bingo HR,Gdańsk — 15 godzin temu
analizy -Elastyczny czas pracy -Umowę o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny -Dostęp do platformy PluralSight Będziesz odpowiedzialny za: -Projektowanie architektury
analitycznych -Dobrej znajomości języka angielskiego -Doświadczenia w budowaniu skalowalnego, wysoko wydajnego i niezawodnego oprogramowania z wykorzystaniem architektury

Specjalista ds. kadr i płac pracowników oddelegowanych

znajomość pakietu MS Office Oferujemy: •Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskiej firmie inżynierskiej działającej od ponad 15 lat na rynku budownictwa

Inżynier budowy

Specjalista ds. inwestycji budowlanych

Real Estate INWESTORBP Sp. z o.o. S.K.A.,Gdańsk — 15 godzin temu
WYMAGANIA: • wykształcenie: wyższe kierunkowe – architektura, • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, • znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych

Koordynator techniczny

Mozo Zarządzanie najmem,Gdańsk — 15 godzin temu
• Dobrze się czujesz w działaniach interdyscyplinarnych, które łączą wszystkie dziedziny budowlano- remontowe, obsługę klienta, księgowość, architekturę

MONTER IZOLER / blacharz / izolacje termiczne

Izomix,Gdańsk — 15 godzin temu
ogniochronnych, akustycznych, zimnochronnych i ciepłochronnych dla przemysłu energetycznego, rafineryjnego, chemicznego, produkcyjnego, spożywczego oraz dla budownictwa

TRUMMER Personal & Service: Praca na budowie w Austrii lub N

Trummer Personalservice GmbH,Gdańsk — 15 godzin temu
firma Trummer Montage & Personal GmbH jest największym austriackim pośrednikiem pracy zatrudniającym fachowców przede wszystkim z branży technicznej (budownictwo

BEZPŁATNE SZKOLENIE + STAŻ ZAWODOWY

PSB Gdańsk,Gdańsk — 15 godzin temu
Państwowe Szkoły Budownictwa im. Prof.
Nowe Ogrody 8/12 80-803 Gdańsk Realizator: Państwowe Szkoły Budownictwa im. Prof. Mariana Osińskiego Al.

Asystent hydrotechnik

LKK sp z.o.o,Gdańsk — 15 godzin temu
Asystent hydrotechnik wymagane studia z zakresu budownictwa wodnego,hydrotechniki morskiej lub pokrewnych. Nie wymagamy bogatego doświadczenia.

CIEŚLA - ZBROJARZ ( Fabryka Modułów w Gdańsku)

SN Strukton Sp. z o.o.,Gdańsk — 15 godzin temu
Realizujemy wymagające projekty z zakresu budownictwa kubaturowego, przemysłowego oraz cywilnego w technologiach tradycyjnych, prefabrykowanych oraz modułowych

Wykończeniowiec (Fabryka Modułów w Gdańsku)

Tynkarzy/pomocnikow budowlanych zatrudnie

A&K budownictwo,Gdańsk — 15 godzin temu
Firma A&K Budownictwo zajmujaca sie wykonywaniem tynkow maszynowo w zwiazku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudni: TYNKARZY POMOCNIKOW BUDOWLANYCH oferujemy

Laborant

Eurovia Polska S.A.,Gdańsk — 15 godzin temu
Eurovia to międzynarodowy lider budownictwa drogowego.

Pomocnik Budowlany

INTERIMAX,Gdańsk — 15 godzin temu
Branża: Budownictwo Kraj: Francja Region / województwo: Owernia- Rodan- Alpy Miejsce pracy / miejscowość: okolice Gap Zadania: • pomoc przy montażu zbrojenia

GEODETA - inżynier budownictwa drogowego - UK

GEOPARTNER,Gdańsk — 15 godzin temu
Zatrudnimy inżynierów budownictwa drogowego do pracy na kontraktach zagranicznych. Obecny nabór do Wielkiej Brytanii / Irlandii.
Filtruj oferty pracy