Praca budownictwo architektura Opole

Oferty: 1 - 19 z 19

Specjalista ds. Sprzedaży

ATMOTERM S.A,,Opole — 12 godzin temu
zakresie poprawy efektywności energetycznej procesów technologicznych , • doświadczenie w obszarze wykonywania audytów energetycznych, realizacji projektów budownictwa

Księgowa

Stip United,Opole — 12 godzin temu
STIP UNITED Sp. z o.o. prowadzi projekty podwykonawcze w kraju jak i za granicą w branży przemysłowej, mechanicznej, budownictwie, logistyce, oraz produkcji

elektryk niemcy

Nabór prowadzony jest przez licencjonowaną agencję pośredn,Opole — 12 godzin temu
Zadania: Montaż puszek, systemów oświetleniowych Wiercenie Kablowanie (w budownictwie mieszkaniowym) Oferujemy: Praca od zaraz Stałe, stabilne zatrudnienie

Brygadzista – Szwecja - Roboty żelbetowe

123,Opole — 12 godzin temu
Rzetelna firma budowlana z długoletnią tradycją związana z budownictwem inżynieryjnym i przemysłowym działająca w Polsce i za granicą zatrudni Brygadzistę

Mechanik serwisu mobilnego (Belgia)

Adecco Polska,Opole — 12 godzin temu
MSM/BEL/02.2018 Miejsce pracy: Belgia 340 pracowników w Bergerat Monnoyeur Belgii zapewnia doskonały poziom usług w sektorze budownictwa lądowego (koparki

Elektryk (Jazy Odrzańskie, Opole)

PORR S.A.,Opole — 12 godzin temu
Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia z wielu branż budownictwa jesteśmy w stanie zapewnić wszechstronny serwis, w pełni dopasowany do wymagań i potrzeb

Hydraulik / Monter instalacji tryskaczowej z VCA (Holandia)

NEXT s.c. Dominika Zadrożna, Aleksandra Pietrzak,Opole — 12 godzin temu
Dominika Zadrożna, Aleksandra Pietrzak poszukuje dla swojego klienta - znanej firmy holenderskiej aktywnej w sektorze budownictwa - najlepszych kandydatów

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Berner Polska Sp. z o. o.,Opole — 12 godzin temu
rejonie Opola, Kedzierzyna Koźla, Krapkowic, Nysy, Raciborza, Gliwic, Kluczborka i Namysłowa na stanowisku: Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (k/m) Dział Budownictwo

programista Java

ATMOTERM S.A.,Opole — 13 godzin temu
będzie: • znajomość Apache Maven, jQuery, Java Script, Bootstrap • znajomość SVN • znajomość programowania na serwer aplikacji WildFly/Tomcat • znajomość architektury

2D Artist (Digital Painter)

Ineva Services Limited S.K.A.,Opole — 13 godzin temu
plastyczny; • Znajomość fundamentów tradycyjnej sztuki, takich jak rysunek figur, projektowanie przemysłowe i malowanie krajobrazów; • Odnajdywanie się w architekturze

KIEROWNIK PROJEKTU / PROJECT MANAGER

Alma S.A,Opole — 13 godzin temu
B bardzo dobra organizacja pracy znajomość branży budownictwa przemysłowego mile widziana dyspozycyjność (praca na projektach wyjazdowych) OFERUJEMY Pracę

dam pracę

evmonde,Opole — 13 godzin temu
Zatrudnię do remontu i prac wykonczeniowych w budownictwie we Francji zapewniam mieszkanie i zwracam czesc transportu Wynagrodzenie 70 euros za dniowke

Wiele ofert pracy w Austrii

Club Silesius,Opole — 13 godzin temu
Obecnie dysponujemy wieloma, nowymi ofertami pracy w budownictwie na terenie AUSTRII zarówno dla fachowców jako i pomocników posługujących się językiem

PRACA BUDOWA NIEMCY

Partner am Bau,Opole — 13 godzin temu
PARTNER AM BAU -TO NIEMIECKA FIRMA WYKONUJĄCA ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE ORAZ SPECJALISTYCZNE W ZAKRESIE BUDOWNICTWA ORAZ INŻYNIERII LĄDOWEJ WRAZ Z DYNAMICZNYM

Cieśla szalunkowy, murarz, zbrojarz, pomocnik budowlany

Baumar Sp zo.o. Sp. K.,Opole — 13 godzin temu
Firma Baumar, lider na rynku konstrukcji żelbetowych, ponad 10 lat doświadczenia w budownictwie poszukuje pracowników na stanowiska: Cieśla szalunkowy-

Cieśla szalunkowy/pomocnik budowlany

Baumar,Komprachcice — 12 godzin temu
Firma Baumar, lider na rynku konstrukcji żelbetowych, ponad 10 lat doświadczenia w budownictwie poszukuje pracowników na stanowiska: Cieśla szalunkowy/

Cieśla szalunkowy, murarz, zbrojarz

Baumar Sp zo.o. Sp. K.,Komprachcice — 13 godzin temu

Cieśla szalunkowy, zbrojarz, murarz, pomocnik budowlany

Filtruj oferty pracy