Praca dodatkowa Bydgoszcz

Oferty: 1 - 20 z 533

Tajemniczy Klient

PIGOIAR,Bydgoszcz — 3 godziny temu
Nie wymagamy doświadczenia, praca może mieć charakter dodatkowej - wg dyspozycyjności lub stałej współpracy zleceniowej.
Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Pracownik produkcji

PILKINGTON IGP SP. z o.o.,Bydgoszcz — 3 godziny temu
o pracę • stawkę dzienną wraz z premią gwarantowaną 19,20 zł brutto/h • stawkę za pracę w porze nocnej 22,70 zł brutto/h • szeroki wachlarz świadczeń dodatkowych

Portier_Nowotoruńska_osoby z orzeczeniem

Rekruter,Bydgoszcz — 3 godziny temu
- obsługa komputera - obserwacja i patrolowanie obiektu Oferujemy: - praca w systemie zmianowym 6-18; 18-6 - praca w oparciu umowy o pracę (możliwość dodatkowych

NOWOŚĆ NA RYNKU- 6h model pracy przy płacy za pełen etat :)

GB Bydgoszcz,Bydgoszcz — 3 godziny temu
Prosta sprawa Ty chcesz zawodowej stabilizacji, pewnego wynagrodzenia i dodatkowych pieniędzy za każde osiągnięcie.

FRIGGA: Oferta pracy do podopiecznej w Bremen/ APLIKUJ!

FRIGGA,Bydgoszcz — 3 godziny temu
Informacje dodatkowe: Podopieczna mieszka sama w apartamencie w Domu Seniora. Podopieczna lubi oglądać telewizję.
nad osobą starszą lub chorą, osoba niepaląca, cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność, pogodne usposobienie, referencje z innych miejsc pracy będą dodatkowym

FRIGGA: Praca dla opiekunki na 2 tygodnie!

okulary - korzysta z wkładek higienicznych - samodzielnie je i pije - nie stosuje diety - potrzebuje pomocy podczas utrzymania higieny ciała Informacje dodatkowe
doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą, cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność, pogodne usposobienie, referencje z innych miejsc pracy będą dodatkowym

FRIGGA: Oferta zmianowa do Stuttgartu/ PILNE!

poruszaniem się: środki pomocnicze: rolator i wózek - częściowy transfer: wymaga pomocy w przejściu z wózka na łóżko, jest osobą aktywną w transferze Dodatkowe

Specialista ds. Wsparcia Klienta

Atos Global Delivery Center Polska,Bydgoszcz — 3 godziny temu
zadaniami Oferujemy: Prywatną opiekę medyczną (również dentystyczną) Programy szkoleniowe i rozwojowe Możliwość nauki języków obcych Bonus referalowy Dodatkowe

Specjalista ds. plebiscytów

Polska Press Grupa,Bydgoszcz — 31 minut temu
. - Możliwość skorzystania z benefitów (karta sportowa, dodatkowa opieka medyczna). - Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia.

Operator Wtryskarki

MTM Work Service,Bydgoszcz — 3 godziny temu
doświadczenia i umiejętności - szkolenie przygotowujące do pracy - możliwość uczestniczenia w szkoleniach zagranicznych - możliwości awansu - bogaty pakiet dodatkowych

Magazynier, Miejsce pracy: Bydgoszcz

Rowertour.com,Bydgoszcz — 3 godziny temu
Wymagania: - Podstawowa znajomość obsługi komputera, - organizacja czasu pracy na wysokim poziomie, - rzetelność i zaangażowanie w pracę, - dodatkowym

Asystent Działu Transportu

Unigreen Sp. Z o.o.,Bydgoszcz — 3 godziny temu
firmy wsparcie Działu Transportu Wymagania: znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (warunek konieczny). znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym

Praca opiekunki/opiekuna osób starszych - Luksemburg

Personal-Service- Ost-West Sp. z o.o.,Bydgoszcz — 3 godziny temu
Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

U NAS PRACUJĄ LUDZIE Z PAZUREM

GB GLOBAL BYDGOSZCZ,Bydgoszcz — 3 godziny temu
•Ponad 2000zł samej podstawy + 2 razy na miesiąc dodatkowa kasa za to co zrobiłeś przez ten czas (więc od teraz już nie będzie Cię przerażał koniec miesiąca

Praca opiekunki osób starszych - Niemcy, Francja, Belgia

Praca opiekunki/opiekuna osób starszych - Niemcy

Tele-Doradca Biznes w Zespole Obsługi Klienta

T-Mobile,Bydgoszcz — 3 godziny temu
dobrą atmosferę" Wymagania: Wysokie umiejętności komunikacyjne Relacyjne podejście do Klienta połączone z umiejętnościami negocjacyjnymi i sprzedażowymi Dodatkowym

Bohater Klienta

Będziesz mieć stałą podstawę i dodatkowe premie, konkurencyjne na rynku w naszej branży. Mając to wszystko, łatwiej będzie Ci pójść dalej. W pracy.

Indywidualny Doradca Klienta B2B Orange

Orange,Bydgoszcz — 3 godziny temu
Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem Zapewniamy: 1. Stabilność zatrudnienia 2.

„Orange Światłowód”! Najwyższa Stawka Premii 150zł! /1szt

Obowiązki: • Sprzedaż usług światłowodowych; • Dosprzedaż dodatkowych usług; • Informowanie Klientów o aktualnych promocjach, usługach.
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie dodatkowa, Bydgoszcz