Praca doradca klienta biznesowego Lublin

Oferty: 1 - 20 z 588

Doradca Klienta Indywidualnego i Biznesowego

Nationale Nederlanden,Lublin — 12 godzin temu
Witaj, na początku mam do Ciebie trzy ważne pytania: 1. Czy chcesz zacząć pracę w najlepszym Oddziale Nationale Nederlanden w Polsce? 2. Czy chcesz aby o Twój rozwój zawodowy zadbali najlepsi kierownicy zespołów w Nationale Nederlanden? 3. Czy chcesz mieć przejrzystą, jasno określoną ścieżkę...

Doradca klienta - sprzedawca

IZ-KAM,Lublin — 13 godzin temu
Zadania: - zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów - aktywne doradztwo i pomoc klientom w zakupach - realizacja celów biznesowych oraz planów sprzedażowych

Doradca Klienta Biznesowego Orange

Optimo Polska,Lublin — 13 godzin temu
W związku z szybkim rozwojem firmy poszukujemy nowych kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta Biznesowego Orange.
Zadania: - aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i opieka nad obecnymi - utrzymywanie długofalowych relacji z klientami - prowadzenie negocjacji

Doradca Klienta Biznesowego

Wadwicz,Lublin — 13 godzin temu
Dla naszego klienta, lidera na rynku telefonii komórkowej, poszukujemy osób na stanowisko: Doradca Klienta Biznesowego – połączenia przychodzące!
zatrudnionych przygotowaliśmy szkolenie wdrożeniowe, - zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie - na początek stawka 15 zł brutto/1h, - doradzamy klientom biznesowym
Klienta?

Opiekun/Doradca Klienta

CoreServices sp. Z.o.o.,Lublin — 13 godzin temu
Obecnie do jednego z projektów poszukujemy osób na stanowisko: Opiekun/Doradca Klienta Miejsce pracy: Lublin Jeśli masz za sobą pierwsze doświadczenia
Zakres zadań: • Kontakt z klientem (bez samodzielnego pozyskiwania kontaktów), budowanie relacji biznesowej • Prowadzenie prezentacji online produktu (

Mobilny Doradca Terenowy

Lendero Sp. z o.o.,Lublin — 13 godzin temu
Dzięki sieci Terenowych Doradców Klienta, chcemy dotrzeć z naszą ofertą do potencjalnych pożyczkobiorców na terenie całego kraju.
Naszymi Partnerami biznesowymi są firmy zarówno z polskim, jak i zagranicznym kapitałem.
Zapraszamy osoby zainteresowane chcące zdobyć doświadczenie w branży finansowej, do udziału w rekrutacji na stanowisko: TERENOWY DORADCA KLIENTA Miejsce

Doradca biznesowy klienta

Platinum Financial Doradcy Finansowi Sp. z o. o. S. k.,Lublin — 13 godzin temu
Obecnie, w związku z planem rozwoju, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: DORADCA BIZNESOWY KLIENTA Do Twoich zadań należeć będą: • profesjonalna obsługa
klienta, • budowanie partnerskich relacji z klientami biznesowymi, • doradztwo oraz aktywna sprzedaż produktów i usług dedykowanych klientom sektora MŚP
zależy Ci na rozwoju w branży finansowej, • w pracy działasz systematycznie i konsekwentnie, • wyróżniasz się kreatywnym i nieszablonowym podejściem do klienta

Pracownik ds. czynności administracyjno-biurowych

Finance Care Sp. z o.o.a,Lublin — 14 godzin temu
CAB/05/2017 Miejsce pracy: Lublin Zadania: - obsługa dokumentów, - wsparcia doradców operacyjnych i doradców klienta w realizacji ich zadań, - wprowadzanie
kultura osobista, - Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, - Umiejętność nawiązywania i utrzymywania partnerskich relacji z klientami i partnerami biznesowymi

Sprzedawca w salonie Monnari w C.H. Galeria Olimp

Monnari,Lublin — 12 godzin temu
Poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Sprzedawca-doradca klienta Miejsce pracy: Lublin salon Monnari w C.H.

DORADCA KLIENTA / PRACE MAGAZYNOWE

INTERIMAX,Lublin — 12 godzin temu
DORADCA KLIENTA / SPRZEDAWCA/ PRACE MAGAZYNOWE Miejsce Pracy: Lublin, Zakres czynności: • obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy • udzielanie na
prośbę klienta informacji o oferowanych produktach • opieka nad powierzonym działem • przyjmowanie zamówień • dbanie o estetykę punktu • prace fizyczne

Inżynier sprzedaży - obrabiarki CNC - wschodnia Polska

TBI Technology Sp z o.o.,Lublin — 12 godzin temu
inżynier sprzedaży - obrabiarki CNC Region: wschodnia Polska Opis stanowiska: - nawiązywanie, utrzymywanie i rozwój kontaktów handlowych z klientami biznesowymi
B - otwartość na klienta i umiejętność swobodnego nawiązywania kontaktów - zdolności negocjacyjne - konsekwencja w realizacji założonych planów Oferujemy

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy

PGB Human Resources,Lublin — 12 godzin temu
PGB Human Resources, dla swojego klienta, firmy z branży technicznej, lidera w zakresie produkcji i dystrybucji szeroko pojętej pneumatyki, poszukuje osoby
na stanowisko: Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy Lokalizacja: Lublin, woj. lubelskie Obowiązki: · doradztwo techniczne w zakresie pneumatyki przemysłowej

Żabka - oferta specjalna!!! Poprowadź sklep w Lublinie

Żabka Polska Sp. z o.o.,Lublin — 12 godzin temu
bezpłatnych kompleksowych szkoleniach w sklepie trenerskim, jak z sukcesem prowadzić biznes (min. 2 tyg/8h/dziennie) • korzystasz z opieki i wsparcia partnera biznesowego
Kawaleryjska, Laurowa Popiełuszki Lubartowska • Odrobiny przedsiębiorczości • Umiejętności kierowania zespołem swoich pracowników • Pozytywnego nastawienia do klienta

Bezpłatne szkolenia i płatne staże zawodowe

Spółdzielnia Socjalna Simpuls,Lublin — 12 godzin temu
doradcze – Indywidualna diagnoza kompetencji zawodowych wraz z tworzeniem Indywidualnego Planu Działania (IPD) – 6 godzin /osobę; zajęcia prowadzone przez doradcę
biura, obsługa korespondencji, prowadzenie rozmów, archiwizacja dokumentów, obsługa urządzeń, komputer w pracy biurowej, organizacja konferencji, spotkań biznesowych
pożądanych na rynku pracy, • ciekawe szkolenia zakończone egzaminem zewnętrznym, • wysoki poziom zająć: zajęcia prowadzone przez doświadczonych trenerów i doradców

Przedstawiciel Handlowy

i4 Mobile,Lublin — 12 godzin temu
Kogo Szukamy: Doradców Biznesowych sieci Play Oferujemy: - Umowa o współpracę, Firma-Firma z i4-Mobile - Stałą opiekę Kierownika Regionalnego - Szkolenia
, udział w konferencjach sprzedażowych - Atrakcyjny system prowizyjny DO JAKIEGO PROJEKTU: - Pozyskiwanie i obsługa Klientów Biznesowych - Sprzedaż produktów
i usług Operatora Play - Doradztwo Klientom Biznesowym w zakresie doboru odpowiedniej oferty - Utrzymanie i rozwój relacji z Klientami - Prowadzenie negocjacji

Trener / trenerzy prowadzenia szkoleń

Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych,Lublin — 13 godzin temu
Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych, młoda, prężnie rozwijająca się organizacja działająca na rynku lokalnym i krajowym poszukuje trenerów do prowadzenia
Obszary tematyczne w jakich poszukujemy trenerów - Nowoczesne techniki sprzedaży - Obsługa klienta trudnego – strategie obsługi - Telemarketing - Równość
przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE informuję, iż: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych

Doradca Finansowy

Best-lease,Lublin — 13 godzin temu
Doradca finansowy / przedstawiciel handlowy Naszym Pracownikom Oferujemy • Interesującą pracę w profesjonalnym zespole • Przez pierwszy miesiąc wynagrodzenie
rozwiązań finansowych spośród ofert partnerów firm • Promowanie usług oraz produktów z oferty firmy • Reprezentowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta

Doradca Klienta- Tygodniówki, Szkolenia, Wysokie Premie!

DGM,Lublin — 13 godzin temu
Przygotowaliśmy dla Ciebie stanowisko DORADCY KLIENTA INDYWIDUALNEGO Będziesz odpowiedzialny za: - Telefoniczny kontakt z Klientami indywidualnymi - Aktualizację

Brygadzista - budowa sieci telekomunikacyjnych

Trenkwalder,Lublin — 13 godzin temu
Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Brygadzista - budowa sieci telekomunikacyjnych. Numer ref.

Operator CNC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Operator maszyn CNC/produkcja Numer ref.