Praca doradca klienta konsultant Bydgoszcz

Oferty: 1 - 20 z 513

Doradca Klienta

Bank Ochrony Środowiska S.A.,Bydgoszcz
produktów bankowych i obsługa klientów z uwzględnieniem obsługi dyspozycji gotówkowych klientów Banku - umiejętny dobór oferty produktowej Banku do potrzeb klienta
4 godziny temu

Krajowe Centrum Pożyczkowe Sp. z o.o.,Włocławek,Toruń,Inowrocław,Bydgoszcz
- rozbudowa portfela klientów na rynku lokalnym - wykonywanie działań marketingowych - bieżąca obsług klienta oraz prowadzenie działań windykacyjnych -

Regionalny Doradca Techniczno - Handlowy

PGB HR,Bydgoszcz
Agencja Rekrutacyjna PGB Human Resources, dla swojego Klienta - producenta napojów alkoholowych, poszukuje osoby na stanowisko: REGIONALNY DORADCA TECHNICZNO
20 godzin temu

Regionalny doradca techniczno-handlowy

LINK CONSULTING,Bydgoszcz
Dla naszego klienta, firmy zajmującej się dostawą do przedsiębiorstw środków ochrony osobistej i higieny pracy, poszukujemy zmotywowanych kandydatów na
stanowisko: REGIONALNY DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY Lokalizacja: województwa pomorskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, świętkorzyskie, opolskie, lubelskie

Doradca Biznes-3200zł podstawa + premie+ szkolenia

Dział rekrutacji projektu Orange,Bydgoszcz
Kompleksowa obsługa Klienta Biznesowego w ramach zdalnego kanału Obsługa Infolinii Produktowej dla Klienta Biznesowego Sprzedaż produktów telekomunikacyjnych
od wyników Pracę w dni robocze w godz. 08:00-16:00 Kompleksowe szkolenia, warsztaty i praktyki Uczestniczenie w pionierskim projekcie obsługi segmentu Klienta
połączone z umiejętnościami negocjacyjnymi i sprzedażowymi Dodatkowym atutem będą: Doświadczenie w obsłudze Klienta Biznesowego Poczucie humoru i entuzjazm

Indywidualny Doradca Klienta B2B Orange

Orange,Bydgoszcz
Zadania: Telefoniczna obsługa, opieka, doradztwo i sprzedaż (współpraca ze stałym klientem biznesowym), w oparciu o oferty i produkty firmy Orange. Istotne przy rekrutacji: 1. Dyspozycyjność do pracy w dni powszednie w stałych godzinach 8:00-16:00 2. Otwartość na ludzi i komunikatywność 3....

Konsultant ds.Budowania Relacji z Klientem

Placówka Partnerska T-Mobile Polska,Bydgoszcz
Twoje obowiązki: sprzedaż produktów i usług T-Mobile (kampanie przychodzące i wychodzące) telefoniczna obsługa klienta budowanie relacji z obecnymi klientami
realizacji wyznaczonych celów umiejętność obsługi komputera minimum średnie wykształcenie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą lub obsługą klienta

Przedłużanie umów obecnym klientom! 3200zł podstawa + premie

Placówka Partnerska Orange Polska,Bydgoszcz
Nasza firma obecnie poszukuje pracownika do nowego pracownika na stanowisko : Telefoniczny Doradca Klienta – projekt przedłużania umów obecnym klientom

Sprzedawca w salonie Monnari w C.H. Zielone Arkady

Monnari,Bydgoszcz
Poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Sprzedawca-doradca klienta Miejsce pracy: Bydgoszcz salon Monnari w C.H.

Konsultant ds. sprzedaży – praca od stycznia 2019

Polska Press Bydgoszcz,Bydgoszcz
Mamy dla nich rozwiązania – lokalne media jak prasę i Internet, które od wielu lat mają wypracowaną markę i docierają do lokalnego klienta.

Telefoniczny doradca klienta ds. reklamy

PPG,Bydgoszcz
Telefoniczny doradca klienta ds. reklamy Naszym klientom gwarantujemy najlepsze rozwiązania promujące ich firmę na rynku.

Doradca Klienta, Praca w Wydawnictwie Prasowym, pon-pt 8-16

PPG 2019,Bydgoszcz
:) Poszukujemy zaangażowanych osób, które poszukują pracy na stałe :) Na stanowisko: Doradca ds Kontaktu z Klientem * Troszkę więcej o nas: POLSKA PRESS

DORADCA KLIENTA - BYDGOSZCZ

Capital Service,Bydgoszcz
DORADCA KLIENTA - BYDGOSZCZ Opis stanowiska Jeśli : • Potrafisz aktywnie pozyskiwać klientów na produkty finansowe i ubezpieczeniowe ?
52 minuty temu

Konsultant ds. Sprzedaży - PLAY Bydgoszcz

Play,Bydgoszcz
Wymagania: * predyspozycje handlowe * wysoka kultura osobista * zaangażowanie i sumienność * mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta Oferujemy:
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacji na stanowisko Konsultant ds.

Doradca ds. Nieruchomości w Bydgoszczy

Home Broker S.A.,Bydgoszcz
Pełni pasji, otwarci i ambitni… Dlatego w związku z dalszym rozwojem, poszukujemy osób, które chcą rozpocząć karierę na stanowisku: Doradca ds.
nieruchomości jest przyjemnością - przedsiębiorcze, kreatywne i zaangażowane - nastawione na osiągnięcie sukcesu - doświadczone w sprzedaży, obsłudze klienta

Doradca ds. Marketingu w Google

MAKROMEDIA Sp. z o. o.,Bydgoszcz
. - pozytywnej energii i zapału do pracy Twoje zadania: - badanie potrzeb klienta i doradztwo w zakresie marketingu internetowego - telefoniczna sprzedaż
klimat w firmie - benefity pozapłacowe Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV oraz list motywacyjny na adres @ w tytule wpisując: [Doradca

Doradca Techniczno-Handlowy

PGB Human Resources,Bydgoszcz
Agencja Rekrutacyjna PGB Human Resources dla swojego Klienta, polskiego producenta opraw oświetleniowych dedykowanych do obiektów produkcyjnych i magazynowych
, poszukuje osoby na stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy Lokalizacja: woj,. kujawsko-pomorskie Opis stanowiska: - aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

Doradca Klienta Salon Play

Makromedia Sp. z o.o.,Bydgoszcz

DORADCA KLIENTA

MEDIA SYSTEM,Bydgoszcz
Obsługi Klienta Bankowego Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Budynek Dworca Głównego Bydgoszcz- przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie doradca klienta konsultant, Bydgoszcz