o ofertach pracy dla doradca klienta, powiat Żyrardowski
Oferty: 1 - 20 z 48

DORADCA KLIENTA - ŻYRARDÓW

Capital Service,Żyrardów

DORADCA KLIENTA - ŻYRARDÓW Opis stanowiska Jeśli : • Potrafisz aktywnie pozyskiwać klientów na produkty finansowe i ubezpieczeniowe ? • Wiesz jak budować i utrzymywać

14 godzin temu

Doradca klienta 89a

ABOUT YOU PL Sp. z o.o.,Żyrardów

Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie: - średnie ogólnokształcące Znajomość języków: Zawód: Staż pracy w zawodzie: Umiejętności i uprawnienia: Staż pracy...

godzinę temu

Doradca klienta do salonu 50 STYLE w Pruszkowie - Żyrardów

Iwona,Żyrardów

Zatrudnimy osobę na stanowisko Doradca Klienta w salonie 50 STYLE w Pruszkowie. Możliwość awansu i rozwoju. Wynagrodzenie z systemem premiowym. Jeżeli jesteś energiczną

24 minuty temu

Doradca Klienta w branży finansowej-Żyrardów - Eden Finance Sp. z o.o

Eden Finance Sp. z o.o.,Żyrardów

Poszukujemy Doradców Klienta w Żyrardowie i okolicach. OPIS STANOWISKA: sprzedaż produktów finansowych W TERENIE prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania

Doraca klienta do salonu SIZZER w Pruszkowie

Zatrudnimy osobę na stanowisko Doradca Klienta w salonie SIZZER w Pruszkowie. Możliwość awansu i rozwoju. Wynagrodzenie z systemem premiowym. Jeżeli jesteś energiczną osobą

Doradca ds. Nieruchomości rejon Mszczonów i okolice

M Kwadrat sp zo.o.,Mszczonów

się częścią kultury przedsiębiorczości M Kwadrat, gdzie pracowitość i zaangażowanie są nagradzane i gdzie każdy człowiek jest szanowany. Doradca ds. Nieruchomości rejon

34 minuty temu

Doradca ds. Nieruchomości rejon Mszczonów i okoliczne miejscowości

35 minut temu

Doradca zawodowy

Biuro,Żyrardów
59 minut temu

Kierownik salonu SIZZER w Pruszkowie

sprzedaży efektywne zarządzanie podległym personelem profesjonalną obsługę klienta dbałość o zgodny ze standardami wizerunek salonu Od kandydatów oczekujemy

48 minut temu

Kierownik salonu 50 STYLE w Pruszkowie - Żyrardów

planu sprzedaży efektywne zarządzanie podległym personelem profesjonalną obsługę klienta dbałość o zgodny ze standardami wizerunek salonu Od kandydatów oczekujemy

49 minut temu

Pracownik magazynu - Operator wózka

Manpower,Żyrardów

Oferujemy: Bezpośrednie zatrudnienie w firmie naszego klienta Pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę (6-14, 8-16 lub 10-18) Atrakcyjne wynagrodzenie Stabilne zatrudnienie

21 minut temu

Franczyzobiorca

Żabka Polska Sp. z o.o.,Żyrardów

kierowania zespołem - Pozytywnego nastawienia do klienta, zaangażowania, optymizmu i motywacji - Znajomości obsługi komputera (m. in. Pakiet Office) Zobacz, dlaczego warto wybrać

3 dni temu

Franczyzobiorca - Mszczonów

Żabka Polska Sp. z o.o.,Mszczonów

Specjalista ds. administracji magazynowej - Żyrardów

Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie klienta po 3 mies. Pracę w znanej w branży firmie Wynagrodzenie 3800

29 minut temu

Senior Maintenance Engineer - projekt GREENFIELD - Żyrardów

Antal,Żyrardów

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji produkcyjnej która ulokowana będzie na południe od Warszawy, poszukujemy obecnie Senior Maintenance Engineer - projekt

Sprzedawca 85 a - Żyrardów

Sklep Polski, Dagmara Jarzębowska (sklep spożywczy),Żyrardów

Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie: Znajomość języków: Zawód: - Sprzedawca* Staż pracy w zawodzie: Umiejętności i uprawnienia: - obsługa klienta - obsługa

Sprzedawca/Kasjer Żyrardów - tygodniówki!

FallWork,Żyrardów

Zakres obowiązków:Obsługa klienta na stanowisku kasjerskim. Praca zmianowa. Elastyczny grafik. Lokalizacja miejsca pracy: Żyrardów Wymagania:Aktualne badania sanitarno

Pracownik sekretariatu Szkoły dla Dorosłych ATUT STREFA ROZW

ATUT STREFA ROZWOJU,Żyrardów

organizacja i samodzielność w działaniu - zaangażowanie - rzetelność i konsekwencja w osiąganiu wyznaczonych celów. Mile widziane: - doświadczenie w obsłudze klienta

36 minut temu
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie doradca klienta, powiat Żyrardowski