o ofertach pracy dla doradca klienta, powiat Rawski
Oferty: 1 - 20 z 30

Doradca klienta - Rawa Mazowiecka

kontakt przez PUP,Rawa Mazowiecka

Warunki pracy i płacy Zakres obowiązków : Doradca klienta. Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar etatu: 1

godzinę temu

DORADCA KLIENTA - Rawa Mazowiecka

CONTACT.PL,Rawa Mazowiecka

Firma CONTACT.PL poszukuje osób na stanowisko: Doradca Klienta Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka, ul. Reymonta 16B Jeżeli jesteś osobą: Lubiącą rozmowy z innymi ludźmi

BANKIER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA,Rawa Mazowiecka

: 160 Data rozpoczęcia: 23.05.2019 Wynagrodzenie brutto : do 2 300 PLN System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną Zawód: doradca finansowy Typ propozycji

Doradca Klienta - Rawa Mazowiecka

Nationale-Nederlanden,Rawa Mazowiecka

i/lub w obsłudze Klienta Samodzielność w działaniu oraz umiejętność organizacji czasu własnego Doskonałe umiejętności interpersonalne Biuro zlokalizowane jest w Skierniewicach.

Doradca Klienta - Nest Bank S.A - Rawa Mazowiecka

Partner NEST BANKU,Rawa Mazowiecka

Dołącz do naszego zespołu i rozwiń z nami skrzydła! Jako Partner Nest Banku aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradcy Klienta/Specjalisty d.s sprzedaży

40 minut temu

Doradca Klienta Santander Bank Partner Rawa Mazowiecka

JKC Cezary Kot,Rawa Mazowiecka

Opis stanowiska Oddział Partnerski Santander Bank-u w Rawie Mazowieckiej poszukuje pracowników na stanowiska: Doradca klienta/Kasjer Oczekiwania: wykształcenie

47 minut temu

Doradca Klienta w Placówce Partnerskiej Alior Bank SA w Rawi

Bankier Group,Rawa Mazowiecka

PRACUJ JAKO DORADCA KLIENTA Pokaż innym świat innowacyjnej bankowości Doradca Klienta (RAWA MAZOWIECKA) Twoja praca będzie polegała na: •bieżącej obsłudze Klientów

33 minuty temu

Praca nie tylko na wakacje

Contact Center Sp. z o.o.,Rawa Mazowiecka

o wpisanie w temacie e-maila: Doradca Klienta/ Rawa Mazowiecka Lub zadzwoń 46 814-86-65 lub 506 090 285 (od 9:00 do 15:00 w dni powszednie)

45 minut temu

Sprzedawca-konsultant - Rawa Mazowiecka

INFO-TEL s.c. Janusz Milczarek, Mirosław Wójcik,Rawa Mazowiecka

System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną Zawód: doradca klienta Typ propozycji: praca stała Zapewnienie wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowania

22 minuty temu

Biuro obsługa klienta Hafciarnia Centrum Zdobień 4000 netto

P&M,Rawa Mazowiecka

Biuro obsługa klienta Hafciarnia Centrum Zdobień Poszukujemy osoby do pozyskiwania klientów w Centrum Zdobień, Haft Komputerowy, Sitodruk, Sublimacja i inne techniki zdobień

Zatrudnimy stażystów Rawa Mazowiecka - Hafciarnia - PPHU P&M Mariola Kubiak

PPHU P&M Mariola Kubiak,Rawa Mazowiecka

będzie należało: -Obrabianie odzieży przed wysyłką do klienta. -Obcinanie nitek po hafcie. -Pakowanie odzieży. -Przygotowywanie odzieży do haftu. -Kompletacja zamówień

Specjalista ds. Sprzedaży Produktu Premium

Adecco Poland Sp. z o.o.,Rawa Mazowiecka

potrzeb Klienta - Prowadzić sprzedaż urządzeń oraz opiekę posprzedażową - Realizować założone cele sprzedażowe Szukamy Ciebie jeżeli: - Dobrze się czujesz w pozyskiwaniu

13 godzin temu

Franczyzobiorca

Żabka Polska Sp. z o.o.,Rawa Mazowiecka

kierowania zespołem - Pozytywnego nastawienia do klienta, zaangażowania, optymizmu i motywacji - Znajomości obsługi komputera (m. in. Pakiet Office) Zobacz, dlaczego warto wybrać

3 dni temu

Klienta Prowadzić sprzedaż urządzeń oraz opiekę posprzedażową Realizować założone cele sprzedażowe Szukamy Ciebie jeżeli: Dobrze się czujesz w pozyskiwaniu klienta i masz

14 godzin temu

Franczyzobiorca - Rawa Mazowiecka

Praca w sklepie medycznym - Rawa Mazowiecka

POFAM - Poznań Sp. z o. o.,Rawa Mazowiecka

Obowiązki: * obsługa klienta w sklepie, * sprzedaż artykułów medycznych za gotówkę i na refundację * kontakt ze środowiskiem medycznym / reklamę sklepu w środowisku

Dyspozytor

Grupa ENERIS,Rawa Mazowiecka

pracowników- Wprowadzanie zleceń jednorazowych- Obsługa zleceń reklamacyjnych- Obsługa klienta- Nadzór nad flotą samochodową- Rozliczanie paliw**CO JEST DLA NAS WAŻNE

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie doradca klienta, powiat Rawski